کد خبر: ٨١٩٢٦/ ١٣:٠٣ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 246
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
در سومین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه/مجوز انتشار چهار نشریه جدید دانشجویی صادر شد
جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی بمنظور بررسی تقاضای صدور مجوز چهار نشریه جدید و تغییر وضعیت هشت نشریه دیگر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این جلسه با حضور دکتر حلب چی رئیس کمیته ناظر بر نشریات، دکتر نوروزی دبیر، حسینی عضو حقوقی، دکتر توکلی بزاز و دکتر گتمیری اعضای هیأت علمی و بابایی و صالح نژاد اعضای دانشجویی، روز دوشنبه 21 آبان 97 از ساعت 14 تا 15:30 در سالن شورای معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد.
پس از بحث و تبادل نظر به نشریات دانشجویی "اتیکت، الف واو جیم، ساعت شنی و هیتا" مجوز نشر اعطا و پس از بررسی درخواست های تغییر وضعیت نشریات، مجوز انتشار "ایما، آوای سلامت، حلاج، پونز، پیراپژوه، راهبردهای مدیریت در نظام سلامت، رویش و سیاه سفید" نیز تمدید شد.
همچنین در این جلسه دکتر حلب چی خبر راه اندازی بخش الکترونیکی نشریات دانشگاهی را برای اولین بار در سایت دانشگاه داد که با همکاری دکتر مرعشی مدير آمار و فناوری اطلاعات و واحد انفورماتیک معاونت دانشجویی و فرهنگی این امر محقق خواهد شد.
توضیح اینکه، طبق مواد 24 و 25 دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات دانشگاهی، نشریاتی که در بازه زمانی مشخص اقدام به انتشار نکرده و پس از دریافت اخطار کتبی با مهلت یک ماهه وضعیت فعالیت یا عدم فعالیت نشریه خود را مشخص نکنند، مجوز انتشار آنان لغو اعتبار خواهد شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد