کد خبر: ٨٢١٤٤/ ١٥:١٩ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 357
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
بازدید دکتر نفیسی و دکتر حلب چی از نمایشگاه هنرهای تجسمی دانشجویان
نمایشگاه هنرهای تجسمی نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر نفیسی رئیس دانشکده پزشکی و دکتر حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، رسماً افتتاح شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مراسم اختتامیه نمایشگاه هنرهای تجسمی نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی صبح روز سه شنبه 29 آبان 97 با حضور دکتر نفیسی، دکتر حلب چی، کارشناسان فرهنگی و دانشجویان فعال در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری برگزار شد.
پس از مراسم افتتاحیه دکتر نفیسی به همراه دکتر حلب چی حدود دو ساعت از نمایشگاه بازدید کردند و دانشجویان فعال فرهنگی به ارائه توضیحات در مورد آثار شرکت داده شده در جشنواره پرداختند.
رئیس دانشکده پزشکی در مصاحبه ای کوتاه در خصوص جشنواره گفت: فرصت خوبی است تا دانشجویان توانمندی های غیردرسی و علمی خود را به نمایش بگذارند و تک بعدی بودن دانشجوها در زمینه علمی و درسی، برای رشد توانمندی هایشان خوب نیست.
وی افزود: انتظار داریم از فردی که در حوزه پزشکی فعالیت دارد، استعدادهای خود را به صورت چند جانبه رشد دهد و در زمینه های فرهنگی، ادبی و هنری هم بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد.
دکتر نفیسی در مورد برپایی نمایشگاه و کیفیت آثار دانشجویان گفت: باتوجه به اینکه برای اولین بار این نمایشگاه برپا می شود، خیلی جالب است که دانشجویان در یک طیف گسترده ای و سبک ها و سلایق خیلی متفاوت و در سطوح حرفه ای متفاوت آثارشان را به نمایش گذاشتند و برای دفعه اول خیلی خوب است و مطمئناً در دوره های بعدی با برنامه و قدرت بیشتری در جشنواره شرکت خواهند کرد.
دکتر نفیسی همچنین پیامی به دانشجویان فعال عرصه های فرهنگی و هنری داد و گفت: در ابتدا به ایشان تبریک می گویم و تشکر می کنم، رشته پزشکی و رشته های این حوزه بسیار سنگین و سر و کار داشتن با بیمار و بیماری تلخ و سخت است که لازم است در زمینه های دیگر هم فعالیت داشته باشند تا از آن فضا خارج شوند و استراحت به ذهن شان بدهند که انجام فعالیت های فرهنگی و هنری کمک می کند تا بتوانند در مسیر اصلی خودشان در حوزه پزشکی قدم بگذارند.
توضیح اینکه در این نمایشگاه، غرفه های 'فصل نو، فصل همدلی' با حضور کانون های دانشجویی، نشریات، قرآن و عترت و ... بر پاست.
خبرنگار و عکاس: حسین شیخ محمدی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد