کد خبر: ٨٢٢١٤/ ١٣:٣٠ - پنج شنبه ١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 303
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان رازی, گروه خبری RSS
برگزاری کارگاه آناتومی در چهارمین کنگره سالیانه پوست رازی
کارگاه آناتومی روز چهارشنبه 30 آبان 97 توسط دکتر احسانی دبیر علمی چهارمین کنگره سالیانه پوست رازی در سالن آناتومی دانشکده پزشکی برگزار شد.

گالری عکس
در این جلسه به آموزش مباحث عملی و کاربردی آناتومی پوست در سالن تشریح دانشکده پزشکی پرداخته شد. این کارگاه برای اولین بار در ایران با کمک گروه آناتومی دانشگاه علوم پزشکی تهران (دانشکده پزشکی) و همکاری دکتر عمیدی استاد آناتومی برگزار شد.
با توجه به اینکه در چند سال اخیر استفاده از تزریق بوتاکس و فیلر در حیطه زیبایی پوست بسیار گسترده شده است  لذا آشنایی متخصصین پوست با آناتومی عملی و کاربردی روی جسد می تواند در کاربرد بهینه روش های فوق و همچنین پیشگیری از عوارض احتمالی این روش های درمانی زیبایی موثر باشد
 این کارگاه با حضور دکتر بلیغی، دکتر جزایری، دکتر صفر، دکتر مهریان که هر کدام از متخصصین مبحثی از آناتومی کاربردی صورت را مورد بحث قرار دادند و همزمان هر ناحیه آناتومیک به صورت دقیق در جسد با جزئیات کامل به شرکت کنندگان نشان داده شد و بحث های کاربردی انجام شد.
خبرنگار: ابراهیمی
عکاس: شکری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد