کد خبر: ٨٢٢٢٠/ ٠٩:٢١ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 425
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری کارگاه خودمراقبتی سازمانی در آموزش و پرورش اسلامشهر
واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر کارگاه خودمراقبتی سازمانی را در آموزش و پرورش شهرستان برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر ، واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه در راستای اجرای برنامه ملی خود مراقبتی باهدف ارتقاء شاخص برنامه خود مراقبتی سازمانی کارگاه آموزشی با حضور مدیران مدارس ابتدایی شهرستان اسلامشهر سه شنبه29 آبان 97 در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان  برگزار کرد.
در این کارگاه ابتدا در خصوص خود مراقبتی، ابعاد خود مراقبتی، برنامه‌ریزی برای خود مراقبتی، چهار رویکرد برنامه ملی خود مراقبتی با تأکید بر مراجعه به نزدیک‌ترین پایگاه سلامت منزل خود نسبت به برنامه خود مراقبتی فردی و دریافت بسته‌های آموزشی مربوطه مطالبی ارائه کرد.
در ادامه باهدف توانمندسازی مدیران برای اجرای برنامه خود مراقبتی سازمانی  جهت کارکنان ۱۰ گام مؤثر برای اجرای برنامه ارتقای سلامت محل کار به تفضیل شرح داده شد و ضمن آموزش نحوه صحیح اولویت‌بندی نیازهای سلامت، نحوه تدوین برنامه عملیاتی نیز نکاتی بیان و در پایان  یک کار عملی جهت درک بهتر الویت بندی نیازها درجلسه برگزار شد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد