کد خبر: ٨٢٢٢٣/ ٠٩:٣٨ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1801
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا, گروه خبری RSS
جلسه قدردانی از دکتر ابراهیم کتابچی و معارفه دکتر محمد شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا برگزار شد
در جلسه ای دکتر کتابچی به عنوان رئیس معنوی و دکتر شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب منصوب شدند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، جلسه تقدیر از دکتر ابراهیم کتابچی و معارفه دکتر محمد شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا، روز چهارشنبه، 30 آبان ماه سال 97 با حضور دکتر محمد طالب پور، رئیس این مرکز و مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان برگزار شد.
در این نشست دکتر طالب پور ضمن اهدای تقدیرنامه دکتر کتابچی و در خواست از وی برای پذیرفتن ریاست معنوی بخش جراحی مغز و اعصاب گفت: حضور شما در این بخش سبب سرایت و آموزش رفتار و منش عالی جنابعالی به دیگر استادان به خصوص استادان جوان تر خواهد شد و عنوان رئیس معنوی بخش جراحی مغز و اعصاب وزین شما است که سالها به کسب تجربه و اخلاق پزشکی پرداخته اید.
رئیس بیمارستان سینا همچنین ضمن اهدای ابلاغ سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب به دکتر شیرانی از شخصیت و همیاری دکتر امیرجمشیدی، استاد پیشکسوت گروه جراحی مغز و اعصاب نیز تقدیر به عمل آورد.
در ادامه دکتر شیرانی از سعه صدر و شکیبایی  دکتر کتابچی در زمان تصدی ریاست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان قدردانی کرد و افزود: استاد امیر جمشیدی و استاد کتابچی فضایی را در این بخش ایجاد کردند که سبب پیشرفت و ارتقای دستیاران و استادان جوان تر شده است و این فضا را در کمتر جایی از مراکز درمانی می توان یافت و این بالندگی که امروز در بخش جریان دارد نتیجه وسعت دید و شکیبایی این عزیزان است.


متن تقدیر از دکتر ابراهیم کتابچی:

جناب آقای دکتر کتابچی
ریاست محترم بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا
سلام علیکم
بدینوسیله ضمن تشکر فراوان از زحمات بی دریغتان در پیشرفت و ارتقاء بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان در مدت زمان ریاست جنابعالی در آن بخش، با توجه به نائل شدن به افتخار بازنشستگی، تقاضامندیم که همچنان به عنوان ریاست معنوی بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا این مرکز را همچون گذشته در ارتقاء سطح علمی و خدمت رسانی به مراجعین یاری فرمائید.
دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا

متن حکم انتصاب دکتر محمد شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا:

جناب آقای دکتر محمد شیرانی
عضو محترم هیئت علمی
سلام علیکم؛
احتراما، نظر به سوابق ارزنده علمی و مدیریتی شما بدینوسیله جنابعالی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا منصوب می گردید، تا با همکاری  با اعضاء محترم هیئت علمی، دستیاران و سایر پرسنل شاهد ارتقاء سطح خدمت رسانی در این معاونت باشیم. توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.
دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سیناعکس و خبر: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#