کد خبر: ٨٢٢٢٤/ ٠٩:٤٢ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 332
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
تقدیر از دکتر ابراهیم کتابچی و انتصاب دکتر محمد شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا
دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با ارسال تقدیرنامه ای از زحمات بی دریغ دکتر کتابچی در پیشرفت و ارتقاء بخش جراحی مغز و اعصاب این مرکز تقدیر کرد و با ارسال حکمی دکتر محمد شیرانی را به سمت سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با ارسال تقدیرنامه ای از زحمات بی دریغ دکتر کتابچی در پیشرفت و ارتقاء بخش جراحی مغز و اعصاب این مرکز تقدیر کرد و با ارسال حکمی دکتر محمد شیرانی را به سمت سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا منصوب کرد. متون نامه به شرح زیر است.


متن تقدیر از دکتر ابراهیم کتابچی

به نام خدا

جناب آقای دکتر کتابچی
ریاست محترم بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا
سلام علیکم
بدینوسیله ضمن تشکر فراوان از زحمات بی دریغتان در پیشرفت و ارتقاء بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان در مدت زمان ریاست جنابعالی در آن بخش، با توجه به نائل شدن به افتخار بازنشستگی، تقاضامندیم که همچنان به عنوان ریاست معنوی بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا این مرکز را همچون گذشته در ارتقاء سطح علمی و خدمت رسانی به مراجعین یاری فرمائید.
دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا

متن حکم انتصاب دکتر محمد شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا

به نام خدا

جناب آقای دکتر محمد شیرانی
عضو محترم هیئت علمی

سلام علیکم؛
احتراما، نظر به سوابق ارزنده علمی و مدیریتی شما بدینوسیله جنابعالی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا منصوب می گردید، تا با همکاری  با اعضاء محترم هیئت علمی، دستیاران و سایر پرسنل شاهد ارتقاء سطح خدمت رسانی در این معاونت باشیم. توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.
دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#