کد خبر: ٨٢٢٢٦/ ١٠:٢٨ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 335
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
پنجمین جلسه کمیته مدیریت خطر، حوادث و بلایای مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
در این جلسه در خصوص روند اجرای سنجه های های مدیریت خطرو موارد ایمنی در سیستم های اطفاء حریق و کپسول های خاموش کننده بحث وبررسی و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، کمیته مدیریت خطر، حوادث و بلایای مجتمع چهارشنبه 30 آبان 97 برگزار شد.
در این جلسه دکتر گنجعلی خان سرپرست درمان و مسئول فنی مجتمع، شهبازی مدیر پشتیبانی مجتمع، آریاملو مدیر پرستاری، مرجانه تقوی مسئول و کارشناس ایمنی بیمار، شکوری دبیر کمیته تریاژ، قائمی سوپروایزر اورژانس، فلاح كارشناس ستاد بحران و حوادث غيرمترقبه و دبیر کمیته و سایر اعضاء حاضر بودند.
در ابتدا با ارائه گزارش روند اجرای سنجه های های مدیریت خطر در سطح مجتمع توسط دبیر کمیته شروع و به موارد ایمنی در سیستم‌های اطفاء حریق و کپسول‌های خاموش‌کننده اشاره شد.
 سپس مواردی چون تشکیل جلسات متمرکز از طرف گروه‌های دخیل مثل دفتر فنی و تاسیسات، پرستاری، خدمات و سایرین در جهت بررسی سناریوی مانور، نقش و وظایف افراد در هر سمت مورد تأکید واقع شد.
در انتها اعضای کمیته در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت مجتمع در افزایش ظرفیت مواجهه با حوادث و بحران‌های احتمالی مختلف به تبادل‌نظر و ارائه راهکار پرداختند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد