کد خبر: ٨٢٢٦٥/ ٠٧:٠٩ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 281
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان
جلسه هماهنگی بررسی استقرار درمانگاه چندتخصصی مشاوره پریناتال در مرکز طبی کودکان
جلسه هماهنگی بررسی استقرار درمانگاه چندتخصصی مشاوره پریناتال در مرکز طبی کودکان با حضور اعضای هیئت علمی بخش های مختلف برگزار شد.

گالری عکس 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه هماهنگی بررسی استقرار درمانگاه چند تخصصی مشاوره پریناتال در مرکز طبی کودکان روز چهارشنبه ۳۰ آبان ماه 1397 با حضور اعضای هیئت علمی بخش های رادیولوژی، قلب، اورولوژی، جراحی، نوزادان، درمانگاه، پاتولوژی و آزمایشگاه، روانپزشکی در سالن امید برگزار شد.
پس از مرور فعالیت های پیشین، دکتر کدیور ضمن اشاره به مرکز طبی کودکان به عنوان قطب علمی طب کودکان کشور و حضور اعضای هیئت علمی برجسته در بخش های مختلف با امکانات گسترده، بر اهمیت موضوع و کار تیمی به شرایط موجود برای استقرار این درمانگاه اشاره کرد.
حوه مدیریت و پیگیری همه جانبه در چنین درمانگاهی توسط دکتر کجباف زاده، دکتر اشجعی، دکتر ارشدی، دکتر صیادپور و دکتر حبیبی مرور و نکاتی در این باره عنوان  شد. دکتر آشتیانی آمادگی آزمایشگاه و بخش پاتولوژی را برای همکاری و ارزیابی های پریناتال اعلام  و همچنین دکتر مهدیزاده بر اهمیت بررسی های پریناتال برای ارزیابی سلامت جنین اشاره کرد. نظر رئیس بخش پریناتولوژی و درمانگاه در همکاری برای تحقق این فرایند مطرح شد. در ادامه دکتر میرنیا الگوریتم ارزیابی و مدیریت دوران پریناتال را برای ناهنجاری ها در درمانگاه چندتخصصی تشریح کرد. دکتر سنگسری مشکل پذیرش پس از مشاوره پریناتال را با توجه به کمبود تخت بیان کرد. در پایان مجددا بر اهمیت و ضرورت ایجاد درمانگاه تاکید شد و مقرر شد توسط مسئولین پیگیری شود.
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد