کد خبر: ٨٢٢٦٧/ ٠٨:٣٤ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1141
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
مراسم قدردانی از دکتر زاینده معاون سابق پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
دکتر صادق نیت رئیس مجتمع از زحمات ارزشمند و تلاش های صادقانه دکتر زاینده در طی تصدی این مسولیت، با وجود تمام فشارها و مشکلات در مجتمع تقدیر و از معصومی بخاطره قبول این مسئولیت بزرگ تشکر کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مراسم تقدیر از دکتر زاینده معاون سابق پشتیبانی مجتمع با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی، دکتر علامه معاون درمان، معصومی معاون پشتیبانی، دکتر کاظمینی رئیس بیمارستان و جمعی از مدیران و مسئولان واحدهای مجتمع در روز چهارشنبه 30 آبان ماه 97 در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در این مراسم دکتر صادق نیت از زحمات ارزشمند و تلاش های صادقانه دکتر زاینده در طی تصدی این مسئولیت، با وجود تمام فشارها و مشکلات در مجتمع تقدیر و در ادامه از معصومی بخاطره قبول این مسئولیت بزرگ تشکر کرد.
رئیس مجتمع تودیع و معارفه را به مانند مسابقه دوی امدادی دانست که افراد چوب مسابقه را بعد از طی مسافتی به یکدیگر تحویل می دهند تا هدف نهایی برسند.
صادق نیت پاسخگویی و احساس مسولیت را لازمه پویایی مدیریت دانست و از دکتر زاینده که درزمان تصدی این پست در مجتمع پاسخگوی پرسنل و بیماران بود تشکر و تاکید کرد باید با کمک یکدیگر مجتمع را به جایگاه اصلی آن در کشور برسانیم و در این راه باید توانایی های بالقوه مجموعه را به بالفعل تبدیل کنیم. تا با استفاده از ظرفیت‌های مجتمع و دانشگاه به پیشرفت و شکوفایی بیشتر برسیم.
وی افزود: این اعتقاد را دارم که مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) مملو از گوهر و فرصت بوده و هست و با برنامه‌ریزی می‌توانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و ابراز امیدواری کرد که همه مسئولین واحدها باقدرت بیشتری به کار خود ادامه دهند و با شناسایی و برنامه‌ریزی نقاط ضعف را به نقاط قوت تبدیل کنند.
رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در ادامه از نقش و ظرفیت مدیران پشتیبانی و استفاده از پتانسیل مدیران پشتیبانی سخن گفت.
دکتر زاینده ضمن تشکر از برگزاری این مراسم، کار کردن در مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) را خاص و توفیق الهی توصیف کرد و گفت مدیریت و اداره مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با توجه به وسعت و گستردگی که دارد در حد یک دانشگاه علوم پزشکی متوسط است و جهت اداره آن فشار و استرس زیادی باید متحمل شد.
دکتر زاینده این مجتمع را جزو بزرگ‌ترین بیمارستان‌های خاورمیانه برشمرد و گفت نیروهای بسیار خوب و توانمندی در آن وجود دارد و کار کردن در کنار آن‌ها را توفیقی الهی دانست که نصیب هرکسی نمی‌شود.
معصومی معاون پشتیبانی مجتمع، ضمن تبریک میلاد رسول اکرم (ص) از زحمات خالصانه دکتر زاینده تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که در مدت خدمت خاطرات خوبی به یادگار بگذاریم.
در ادامه مراسم مسئولان واحدها به بیان خاطرات پرداختند و سعادت و توفیق دکتر زاینده را از خداوند متعال خواستار شدند.
در پایان جلسه، هدیه و لوحی به‌رسم یادبود از طرف رئیس مجتمع و هدایایی از طرف مسئولین واحدها به دکتر زاینده اهدا شد؛ و در پایان مدیران و مسئولین مجتمع کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد