کد خبر: ٨٢٢٧٧/ ١١:٤١ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 301
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
سومين دوره آموزش ضروری تجهیزات پزشکی به پرستاران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
سومين دوره آموزش ضروری تجهیزات پزشکی باهدف توانایی استفاده صحیح و بجا، بهره‌گیری مؤثر از تمامی قابلیت‌های تجهیزات و وسایل پزشكی، اجتناب از سوءاستفاده و خطرات آن‌ها، رعایت اصول نگهداری روزمره جهت افزایش عمر مفید تجهیزات و تهیه گزارش‌های مربوطه بود.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و به همت واحد مهندسی پزشکی مجتمع و گروه آموزش دفتر پرستاری سومين دوره آموزش تجهیزات پزشکی با حضور پرستاران مجتمع شنبه 3 آذر 97 در تالار امام برگزار شد.
با توجه به ورود تجهیزات جدید و به‌روز باقابلیت‌های پیشرفته به مجتمع، این دوره آموزشی باهدف توانایی استفاده صحیح و بجا، بهره‌گیری مؤثر از تمامی قابلیت‌های تجهیزات و وسایل پزشكی، اجتناب از سوءاستفاده و خطرات آن‌ها، رعایت اصول نگهداری روزمره جهت افزایش عمر مفید تجهیزات و تهیه گزارش‌های مربوطه، منوط به آموزش كامل و صحیح كاربران و نیز پاسخگویی مداوم به شبهات و سؤالات آنان انجام شد.
مباحث مهم در این دوره با توجه به اهمیت آموزش دوره‌ای نحوه استفاده از تجهیزات حیاتی پزشکی، آموزش کاربری و نگهداشت دستگاه پرکاربرد پمپ تزریق سرنگ، دستگاه الکتروشوک در دو مدل مختلف و دستگاه ونتیلاتور توسط واحد مهندسی پزشکی مجتمع، مانیتورهای علائم حیاتی توسط شرکت تولیدکننده مطرح شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد