کد خبر: ٨٢٢٧٨/ ١١:٤١ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 407
چاپ
ارسال به دوست
مركز رشد استعدادهاي درخشان, گروه خبری RSS
اعلام اسامی سری دوم مشمولین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 98-97
بنیاد ملی نخبگان اسامی سری دوم مشمولین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 98-97 را اعلام کرد.

به گزارش از روابط عمومی مرکز رشد استعدادهای درخشان، بنیاد ملی نخبگان اسامی سری دوم مشمولین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 98-97 را در جدول زیر اعلام کرد:
 
قابل توجه دانشجویانی که مشمول استفاده از جایزه های تحصیلی شده اند:
1-  اعطای جوایز صرفا مطابق < شیوه نامه اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر> و براساس فرایندهای اجرایی مذکور در < راهنمای اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر(راجا) > صورت می پذیرد . از اینرو آگاهی دقیق دانشجویان برگزیده از مفاد راهنمای مذکور کمک شایانی به اجرای هرچه بهتر فرایند می کند. 
شایان ذکر است این راهنما در بخش تسهیلات و حمایت  دانشجویان  «مقررات اعطای جایزه های تحصیلی در سال 98-97 » راهنمای اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر برروی وبگاه Tehran.bmn.ir  قابل مشاهده است.  
 
2-  به دانشجویان مشمول یک کارت بانکی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان اعطا می شود که مبالغ مربوط به جایزه های تحصیلی به آن واریز خواهد شد. ( این کارت توسط بنیاد ملی نخبگان استان تهران به مشمولانی که در سالهای قبل از بنیاد نخبگان کارت بانکی دریافت نکرده اند تحویل داده می شود.)
3-  دانشجویان مشمول حتما کارتابل خود را در سامانه سینا چک کنند و در صورت فعال شدن قسمت < درخواست جایزه های تحصیلی > شروع فرایند را انتخاب کرده وپس از باز شدن تسهیلات می توانند تسهیلات مورد نظر را انتخاب و مدارک خود را بارگزاری کنند.دانشجویان حتما قبل از هر اقدامی قسمت  مقررات اعطای جایزه های تحصیلی در سال 98-97>  را کامل مطالعه نمایند.
 
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#