کد خبر: ٨٢٣٠٢/ ٢٣:٢٨ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 65
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, آزمایشگاه پیش بالینی
معرفی آزمایشگاه پیش بالینی در گروه میکروب‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران
آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران (TPCF) باهدف ترویج و تشویق دانشجویان در گروه میکروب‌شناسی این دانشگاه درزمینه‌ی تحقیقات پیش بالینی توسط معاون علمی و فناوری آزمایشگاه معرفی شد.

این جلسه با حضور دکتر احسان شریف معاون علمی و فناوری آزمایشگاه پیش بالینی و جمعی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه میکروب‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران باهدف گسترش و ترویج هر چه بیشتر تحقیقات پیش بالینی در این گروه ۵ آذر ۹۷ برگزار شد.
دکتر شریف در این جلسه ابتدا به معرفی فعالیت‌ها و تجهیزات آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پرداخت و سپس به اهمیت مطالعات پیش بالینی و تأثیر آن در تسریع و بهبود روند پژوهش‌ها اشاره کرد.
معاون علمی و فناوری آزمایشگاه پیش بالینی بابیان این موضوع که دستگاه‌های این آزمایشگاه ساخت ایران است اشاره کرد: این محصولات ساخت شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه علوم پزشکی تهران است و در صورت ساخت دوباره می‌توانیم آن را با امکانات هرچه بهتر ارائه دهیم و درصدد ارتقا این محصولات هستیم.
در ادامه ایشان با اشاره به برنامه‌های پیش رو در آزمایشگاه پیش بالینی در راستای ایجاد مدل‌های حیوانی در حوزه‌های مختلف و اهمیت حضور افراد متخصص، تمایل خود را برای همکاری‌های مشترک بیان کرد.
در پایان این جلسه دانشجویان علاوه بر ابراز علاقه به این حوزه نظرات و دیدگاه خود را در راستای تحقیقات پیش بالینی بیان کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت آزمایشگاه به آدرس http://tpcf.ir مراجعه نمایید.

خبرنگار: زهرا قدیری
عکس: ساره تاجیکی

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد