کد خبر: ٨٢٣٠٨/ ١٠:٥١ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 83
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, مدیریت تحول\u060C نوسازی و مطالعات کاربردی
برگزاری جلسه کارگروه مدیریت عملکرد با حضور دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه
جلسه کارگروه مدیریت عملکرد در معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع برگزار شد.

گالری تصاویر
کارگروه مدیریت عملکرد معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع با حضور معاون توسعه و  همه مدیران ستادی در خصوص بررسی برنامه‌های عملیاتی مشترک و اختصاصی معاونت روز دوشنبه 5 آذر 97 در مکان سالن شورای طبقه پنجم ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد.
هدف از تشکیل کارگروه، نظارت بر برنامه‌ریزی و ارتقا عملکرد حوزه‌های ستادی در راستای تحقق برنامه‌های ابلاغی و اختصاصی توسط دکتر امانلو دبیر کارگروه و مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی مطرح شد.
دکتر امانلو ضمن بررسی کمی برنامه‌ها و فعالیت‌‌های معاونت و مقایسه آنها با سال گذشته، روند پیشرفت برنامه‌ها و فعالیت‌ها در 3ماهه و 6 ماهه اول سال را مورد بررسی قرار داد. انحراف ارزیابی انطباق هر حوزه در برنامه‌های مربوطه مورد تحلیل قرار گرفت و مقرر شد در بازه‌های زمانی خود‌اظهاری، همه حوزه‌ها در خصوص ثبت پیشرفت و بارگذاری مستندات مطابق نشانگرها اقدام فوری انجام دهند. همچنین برنامه ها و اقدامات سامانه op نیز بصورت جدی پیگیری و انجام شود و توسط مدیریت هر حوزه مورد پایش و نظارت قرار گیرد.
جلسات کارگروه بصورت ماهانه و با حضور معاون توسعه مدیران ستادی برگزار خواهد شد.
در انتها، انتظارات از حوزه‌ها  در خصوص پیشبرد برنامه‌های عملیاتی مشترک و اختصاصی مطابق با شاخص‌های عملکردی مطرح شد و اعضا به تبادل نقطه نظرات خود پرداختند.
خبرنگار و عکاس: زهرا پورعظیم

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد