کد خبر: ٨٢٣١٣/ ١٢:٢٢ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 207
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
بازدید مدیریتی ایمنی از بخش جراحی 1 و 5 مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در بازدید مدیریتی ایمنی از بخش جراحی 1 و 5 مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه واحد که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد بحث و تبادل‌نظر شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم مدیریت ایمنی مجتمع دوشنبه 5 آذرماه 97 از بخش جراحی 1 و 5 مجتمع بازدید کرد.
در این بازدید دکتر لباف مدیر واحد نظارت بر درمان، تقوی زرگر مسئول و کارشناس هماهنگ‌کننده واحد ایمنی بیمار، سیف نماینده مدیر خدمات پشتیبانی، مهندس رسولی نماینده دفتر فنی مجتمع، مرادی نژاد کارشناس واحد ایمنی بیمار، حمیدی فر مسئول اعتباربخشی مجتمع، ابوالی سرپرستار بخش جراحی 1 و 5، رجبی سرپرست واحد بهبود کیفیت، قاهان سوپروایزر کنترل عفونت و سایر اعضاء حضور داشتند.
در ابتدای این بازدید کارشناس هماهنگ‌کننده ایمنی پس از معرفی گروه، هدف از بازدید فوق را ارتقا ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار عنوان کرد.
سپس سرپرستار بخش در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد توضیحاتی ارائه داد.
در خاتمه نیز پس از بررسی راهکارهای پیشنهادی توسط تیم مدیریت ایمنی و کارکنان بخش، مصوباتی تنظیم شد و مقرر شد برای رفع نواقص اقدام شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد