کد خبر: ٨٢٣١٩/ ١٣:٠٩ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 216
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
با نمایش فیلم پشت دیوار سکوت؛ کارگاه آموزشی کمپین اطلاع رسانی ایدز برگزار می شود
انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت روز جهانی ایدز، کارگاه آموزشی کمپین اطلاع رسانی ایدز را برگزار و فیلم پشت دیوار سکوت را در دانشگاه نمایش می دهد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این کارگاه ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه روز شنبه ۱۰ آذر 97 از ساعت 14 تا 16 در آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه برگزار خواهد شد.
همچنین، فیلم سینمایی 'پشت دیوار سکوت' با مشارکت انجمن علمی دانشجویان پزشکی و کانون سلامت رفتار احیا با حمایت مدیریت امور هنری و فوق برنامه و با موضوع اجتماعی 'ایدز'، از ساعت 16 در همین برنامه به روی پرده خواهد رفت که در پایان با نقد و بررسی فیلم توسط کارگردان و سخنرانی اساتید، تحلیلگران و صاحب نظران در زمینه ایدز همراه خواهد بود.
فیلم سینمایی پشت دیوار سکوت به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی و داستان فیلم درباره یک مددکاری اجتماعی به نام ستاره است که تیغ جراحی را برداشته و چهره بزک کرده جامعه را کنار می زند. او در پی این است که بر سایه سنگین سکوت، نور بتاباند و حقایقی را آشکار سازد و در این مسیر اتفاقاتی برای او و اطرافیانش رخ می دهد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#