کد خبر: ٨٢٣٤٨/ ١٠:٥١ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 641
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پرستاری مامایی, گروه خبری RSS
تکریم مدیران پیشین گروه‌های آموزشی پرستاری مراقبت ویژه و مدیریت و پرستاری کودکان و مراقبت‌های ویژه نوزادان
در جلسه 6 آذر97 شورای آموزشی دانشکده پرستاری مامایی از دکتر نواب و دکتر میرلاشاری مدیران پیشین گروه‌های آموزشی پرستاری مراقبت ویژه و مدیریت و پرستاری کودکان و مراقبت‌های ویژه نوزادان قدردانی شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ دکتر هومن شهسواری، معاون آموزشی با قدردانی از فعالیت‌ها و زحمات دکتر میرلاشاری و دکتر نواب در طول مدیریت چهارساله  گروه‌های آموزشی پرستاری مراقبت ویژه و مدیریت و پرستاری کودکان و مراقبت‌های ویژه نوزادان خطاب به آن‌ها گفت: شما  بزرگواران در جهت منافع گروه و دانشکده خوب قدم برداشته‌اند و این مسئله جای قدردانی دارد. سال‌های مدیریت شما، سال‌های بسیار خوبی برای هر دو گروه بوده است؛ انصافاً سال‌های رشد گروه بوده است و توانمندی‌های هر دو گروه ازنظر ملی و بین‌المللی دیده‌شده و ارتقا پیداکرده است.
وی با اشاره به رای بالای دکتر میرلاشاری و دکتر نواب در این دور از انتخابات مدیر گروهی گفت: اقبال گروه به شما نشان‌دهنده این است که سال‌های تلاش شما اثربخش بوده و اعضای گروه همچنان این اطمینان و اعتماد را به شما دارند.
وی از یکدستی موجود در گروه‌های آموزشی ابراز خرسندی کرد و تغییر در مدیریت را لازمه ایجاد تغییر و رشد دانست و گفت: اگر عضوی هم‌تغییر می‌کند به خاطر نیاز به تغییر است تا رشد در تمامی حوزه‌ها اتفاق بیفتد.
دکتر نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده از عملکرد مثبت و تأثیرگذار مدیران سابق گروه‌های آموزشی یادشده قدردانی کرد و گفت: گروه یک‌شکل کوچک‌شده دانشکده است و کسی که بتواند مدیر گروه خوبی باشد به‌راحتی می‌تواند دانشکده را هم اداره کند. برخی از اوقات اداره گروه از اداره دانشکده سخت‌تر می‌شود؛ چراکه در گروه‌های آموزشی آدم‌ها به هم نزدیک‌تر هستند و انتظاراتشان هم متفاوت است.
رئیس دانشکده همچنین انتخاب دو تن از بهترین‌ها به‌عنوان مدیریت جدید گروه‌های آموزشی را مصداق موفقیت دکتر میرلاشاری و دکتر نواب در جانشین پروری دانست.
دکتر الهام نواب، مدیر سابق گروه آموزشی پرستاری مراقبت ویژه و مدیریت نیز ضمن تشکر از هیات رئیسه و اعضای گروهش گفت: آنچه ما انجام دادیم وظیفه بود؛ وجود آرامش و رضایت در بین اعضای گروه برای من از هر چیزی ارزشمندتر بود؛ ما روزهای خوبی گذراندیم و من احساس سربلندی دارم. اگرچه ما در گروه مشکل اساسی نداشتیم که نتوانیم آن را حل کنیم؛ همه مسائل با همکاری خوب اعضای گروه و حمایت‌های هیات رئیسه مرتفع می‌شد.
دکتر میرلاشاری، مدیر سابق گروه آموزشی پرستاری کودکان و مراقبت‌های ویژه نوزادان با اشاره به 5 سال و نیم مدیریتش بر گروه کودکان این دوره را فرصتی برای آزمودن خودش دانست و گفت: این دوران برای من دوران فوق‌العاده‌ای بود و من همواره خودم را در حلقه‌ای از مهربانی، محبت، احترام و حمایت حس کردم. یکی از انگیزه‌های سرکار آمدن من علاوه بر عشق به معلمی؛ محبت همکاران بود. درواقع تمام موقعیت‌ها و ... می‌گذرند و آنچه باقی می‌ماند و ماندگار است حسی است که به هم منتقل می‌کنیم که ارزشش خیلی بیشتر از این‌هاست.
وی از انتخاب دکتر بیگجانی به مدیریت گروه آموزشی پرستاری کودکان و مراقبت‌های ویژه نوزادان ابراز خرسندی کرد و گفت: این انتخاب، انتخاب فوق‌العاده‌ای بود که در گروه پیش آمد. دکتر بیگجانی ازنظر توانمندی، شرافت و اخلاق فوق‌العاده هستند و مطمئن هستیم که این مسئولیت را با بهترین شکل ادامه خواهند داد و اتفاقات فوق‌العاده خوبی در گروه ما به وقوع خواهد پیوست.
خبرنگار: شیما سادات عطری
عکس: حسین اکبریان 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد