کد خبر: ٨٢٣٥١/ ١١:٣٥ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 223
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی، شعر و جدول در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
دکتر رئیس کرمی به تدابیر اتخاذ شده برای گسترش فعالیت های قرآنی، فرهنگی و ادبی در این مرکز اشاره کرد و خواستار تقویت حضور و مشارکت فعالان این مرکز در راستای بهبود عملکرد و ارتباطات بیشتر مجموعه شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی، شعر و جدول در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) روز دوشنبه 5 آذر ماه 97  برگزار شد.
در این مراسم که به مناسبت میلاد امام رضا (ع) با حضور دکتر رئیس کرمی، معاون امور دانشگاهی، ملک محمدی، مسئول فرهنگی و نماینده رهبری مجتمع، نعمانی پور مدیر اموردانشگاهی، رضازاده و امیدیان عضو شورای فرهنگی و دیگر مدعوین برگزار شد، از برگزیدگان مسابقات تقدیر به عمل آمد.
در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، دکتر رئیس کرمی ضمن تبریک میلاد حضرت رسول و امام صادق (ع) و برگزیدگان مسابقات قرآنی، شعر و جدول به تدابیر اتخاذ شده برای گسترش فعالیت های قرآنی، فرهنگی  و ادبی در این مرکز اشاره کرد و خواستار تقویت حضور و مشارکت فعالان این مرکز در راستای بهبود عملکرد و ارتباطات بیشتر  مجموعه شد.
در ادامه ملک محمدی ضمن تبریک به برگزیدگان مجتمع  توضیحاتی در خصوص مسابقات قرآنی که هر ساله در مرکز قرآن و عترت برگزار میشود، پرداخته و خواستار مشارکت هر چه بیشتر فعالان قرآنی مجتمع در این مسابقات شد.
در پایان از برگزیدگان با اهدای لوح و جوایز تقدیر شد.
اسامی تقدیر شدگان به شرح ذیل است:
فرشته امینی کسب رتبه دوم  کشوری در رشته ترجمه خوانی قرآن کریم
برندگان مسابقه شعر:
مریم هادی پور
فهیمه جمالی
سحر موسوی
برندگان مسابقه جدول :
صغرا مرادی
سارامهرآبادی
زهرا حجازیان
سالومه خدامی
فاطمه زارع پور

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد