کد خبر: ٨٢٣٧٠/ ١٤:٤٦ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 195
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
به همت اداره فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو:
جلسه توجیهی توزیع شیرخشک های رژیمی و غذای ویژه در داروخانه ها برگزار شد
جلسه توجیهی توزیع شیرخشک های رژیمی و غذای ویژه مؤسسین و مدیران فروش داروخانه های منتخب توسط اداره فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو تهران برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ جلسه  توجیهی ویژه مؤسسین و مدیران فروش داروخانه های منتخب در رابطه با توزیع شیر خشک های رژیمی و غذای ویژه با حضور دکتر مجدی نسب قائم مقام رئیس اداره فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو، مؤسسین و مدیران داروخانه های منتخب تحت حوزه نظارتی این معاونت روز سه شنبه 6 آذر 97 در محل سالن شورای معاونت غذا و دارو برگزار شد.
همچنین: دکتر مجدی نسب  در ابتدای این جلسه به مکاتبات انجام شده در خصوص معرفی محل عرضه و توزیع متمرکز شیر خشکهای رژیمی و غذاهای ویژه مشمول ارز دولتی اشاره کرد و با حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.
در ادامه قائم مقام رئیس اداره فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو از مسئواین فنی داروخانه ها درخواست کرد تا آمار فروش شیر خشک های خود را طی ماههای مهر و آبان با فرمت یکسان که از سوی سازمان غذا و دارو اعلام گردیده به معاونت غذا و دارو ارسال کنند.
در پایان مقرر شد حاضرین در جلسه مشکلات و نقطه نظرات خود را در مورد انصراف از توزیع و فروش این شیرها و یا نحوه توزیع آنها توسط شرکت های پخش برای پیگیری و اقدام بطور کتبی به اطلاع معاونت برسانند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد