کد خبر: ٨٢٣٧٢/ ١٤:٢٢ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 234
چاپ
ارسال به دوست
امور بانوان, گروه خبری RSS
به همت دفتر امور زنان جلسه کمیته مشورتی زنان و خانواده برگزار شد
اولین جلسه کمیته مشورتی زنان و خانواده با حضور حداکثری اعضا با هدف شناسایی و ارائه راهکار برای ارتقای وضعیت زنان شاغل در دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده اولین جلسه کمیته مشورتی زنان و خانواده با هدف ارائه راهکار برای ارتقای وضعیت زنان شاغل در دانشگاه  روز چهارشنبه  7 آذر 97 در سالن شورای معاونت غذا و داروی دانشگاه با حضور دکتر منان حاجی محمودی، معاون غذا و دارو، دکتر علیرضا پارساپور، سرپرست روابط عمومی دانشگاه، دکتر وسکویی مشاور رئیس دانشگاه، مشاوران  ادواری دفتر امور زنان، تعدادی از اعضاء هیأت علمی و مدیران مالی، شبکه بهداشت و درمان شهرری، پرستاری، نظارت و اعتبار بخشی، آمار و مدیریت اطلاعات، اجتماعی فرهنگی، نمایندگان بیمارستان رازی و دفتر دانش آموختگان دانشگاه برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر وسکویی مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه گزارشی از وضعیت زنان در دانشگاه، رئوس برنامه های اجرا شده در دفتر امور زنان از سال های قبل تاکنون و مأموریت و شرح وظیفه دفتر در حال حاضر ارائه کرد.
در ادامه هر یک از اعضا ضمن معرفی خود، نظرات و پیشنهاداتشان را مطرح کردند.
در انتها مقرر شد سه کارگره آموزش و توانمندسازی، انجام تحقیقات کاربردی و سیاست گذاری  و حمایت و خدمت رسانی (مشاوره و راهنمایی، پایش سلامت، خدمات رفاهی)تشکیل شود و هر یک از اعضا با توجه به علایق شخصی و توانمندی ها در کارگروه ها مشارکت کنند. زمان و تواتر برگزاری جلسات کارگروه ها و کمیته مشورتی، با نظرسنجی از اعضا نهایی خواهد شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#