کد خبر: ٨٢٣٨١/ ٢٠:٤١ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2082
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, معاونت آموزشی
دکتر سهراب پور: مدیران گروه‌های آموزشی نقش بسزایی در پیشبرد اهداف آموزشی دانشگاه دارند
در دومین نشست فصلی مدیران گروه‌های آموزشی دانشگاه، بر ارتباط بیشتر مدیران گروه‌ها با معاونت آموزشی دانشگاه تأکید شد.

گالری عکس
دومین نشست فصلی مدیران گروه‌های آموزشی چهارشنبه 7 آذر 97 با حضور مسئولان معاونت آموزشی دانشگاه در سالن آمفی‌تئاتر ستاد مرکزی برگزار شد.
دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: نخستین نشست با مدیران گروه‌های آموزشی در بهار امسال برگزار شد و این دومین نشستی است که برگزارشده و ان‌شاءالله این رویه در آینده ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه، 96 گروه آموزشی و همچنین معاونان آموزشی دانشکده‌ها در این نشست شرکت کردند، تصریح کرد: این جلسه با سه محور برگزار شد. ابتدا گزارشی توسط معاون آموزشی از فعالیت‌های این معاونت به سمع و نظر مدیران گروه‌ها رسید. سپس دکتر سلیمانی، دبیر آموزش مداوم دانشگاه و مدیر مرکز آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای دانشگاه در خصوص فعالیت‌های این مرکز صحبت کردند. در بخش بعدی دکتر قنبری، دبیر ستاد تحول و نوآوری دانشگاه با بیان ضرورت تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه، درباره بسته‌های 12 گانه تحول آموزش سخنانی ایراد کرد. در ادامه پنل مجازی‌سازی آموزش و چالش‌های آن در دانشگاه با حضور دکتر جهانشیر مدیر مرکز مطالعات و توسعه دانشگاه، دکتر مرعشی رییس دانشکده مجازی و مدیر آمار و فناوری دانشگاه و دکتر ذوالفقاری و دکتر میرمقتدایی معاونان آموزشی و مجازی‌سازی دانشکده مجازی برگزار شد. در پایان جلسه تعدادی از مدیران گروه‌ها به بیان نقطه نظرات خود در قالب پرسش و پاسخ پرداختند و جلسه با صرف ناهار به پایان رسید.
دکتر سهراب پور افزود: مدیران گروه‌های آموزشی به‌عنوان کانون‌های آموزش نقش بسزایی در پیشبرد اهداف آموزشی دانشگاه دارند و ضروری است مدیران حوزه معاونت آموزشی دانشگاه با مدیران گروه‌ها، همواره در تماس باشد. امیدوارم با ادامه این نشست‌ها فضا و محلی برای تبادل‌نظر و ارتباطات بیشتر فراهم آید.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این فعالیت‌ها گامی در جهت اعتلای آموزش در دانشگاه باشد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد