کد خبر: ٨٢٣٩٥/ ٠٩:٣١ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 154
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه ارزیابی مدیریت منابع و مصارف طرح تحول نظام سلامت در مرکز طبی کودکان
ارزیابی مدیریت منابع و مصارف طرح تحول نظام سلامت با حضور کارشناس معاونت درمان وزارتخانه در مرکز طبی کودکان انجام شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه ارزیابی مدیریت منابع و مصارف طرح تحول نظام سلامت روز چهارشنبه 7 آذر 97 با حضور اکبرپور کارشناس ارزیابی معاونت درمان وزارتخانه، اخوان کارشناس معاونت درمان دانشگاه و دکتر بدو رئیس بیمارستان، دکتر نیک منش مدیر بیمارستان و مسئولان واحدهای مربوطه در سالن مهارتهای بالینی برگزار شد.
در ابتدا دکتر بدو ضمن خیر مقدم، به آمار بالای ارجاع بیمار از شهرستان ها به این بیمارستان به عنوان قطب علمی طب کودکان کشور پرداخت. در ادامه پس از معرفی مسئولان بیمارستان توسط دکتر نیک منش، روند ارزیابی توسط کارشناسان آغاز شد. چک لیست ارسالی معاونت درمان نظیر موارد مالی، درآمدی، مدارک پزشکی، سیستم HIS و حاکمیت بالینی با ارائه مستندات توسط اعضای حاضر به کارشناسان، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. کارشناسان نظرات خود را در خصوص بهبود روند اجرای طرح تحول سلامت ارائه کردند و خواستار پیشنهادهای مسئولان در همین خصوص شدند. مسئولان بیمارستان نیز پیشنهادهایی برای بهبود این فرایند ارائه کردند. در پایان کارشناسان نتیجه اولیه ارزیابی و همچنین رضایتمندی خود را از آگاهی و پیگیری رئیس، مدیر و مسئولان بیمارستان برای نحوه اجرا و رفع مشکلات اعلام کردند.

خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#