کد خبر: ٨٢٤١٦/ ١٤:١٩ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 193
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
جلسه مشترک دکتر مرعشی مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و تیم همراه با مسئولان بیمارستان فارابی
مدیرو کارشناسان اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ضمن حضور در بیمارستان فارابی با توانمندی های و چالش های بیمارستان در این حوزه آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دکتر سینا مرعشی مدیرآمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و تیم همراه روزشنبه 10 آذر 1397 در جلسه ای مشترک با حضور دکتر سید حسین صدرالسادات، رییس بیمارستان فارابی، سعید مرادی، مدیر، صادقی، مسئول واحد فناوری اطلاعات و نیکبخت، کارشناس آمار این بیمارستان به بررسی عملکرد، فرصت ها و چالش های بیمارستان در حوزه آمار و فناوری اطاعات پرداختند.
دکتر مرعشی در تببین اهداف این جلسه اظهار داشت: طی ماموریتی از جانب ریاست دانشگاه بنده و مسئولان اداره آمار و فناوی اطلاعات موظف شدیم با حضور در تمامی بیمارستان ها ضمن آشنایی با همکاران از نزدیک وضعیت این حوزه را بررسی و از مشکلات واحد های تابعه مطلع و برای کاهش ان ها برنامه ریزی کنیم.
دکتر صدرالسادات، رییس بیمارستان فارابی نیز از برگزاری این جلسه ابراز خوشحالی کرد افزود: امیدواریم باکمک شما بتوانیم نواقص را برطرف و خدمات بیمارستان را ارتقا دهیم.
سپس مرادی، مدیر بیمارستان حوزه های مرتبط با آمار و فناوری اطلاعات بیمارستان را بسیار وسیع تراز HIS و شبکه اینترنت دانست و افزود: امروز با توسعه ای که در زمینه الکترونیک شدن خدمات وجود دارد این امر به عنوان یک اولویت اساسی در بیمارستان ها محسوب می شود . گسترش خدمات الکترونیک نیازمند نوسازی و توسعه زیرساخت ها و افزایش نیروی انسانی متخصص در این حوزه است.
مرادی به HIS اختصاصی فارابی اشاره کرد و گفت: فارابی تنها بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی تهران است که از HIS اختصاصی که توسط کارشناسان واحد IT بیمارستان طراحی و نگهداری می شود و با مزیت ها و مشکلاتی همراه است.
مدیر بیمارستان فارابی پاسخگویی به بخش نامه ها و درخواست های متعدد و روز به روز معاونت درمان دانشگاه و وزارت بهداشت را با وجود تعداد کم کارکنان واحد IT بیمارستان بسیار دشوار خواند و خواستار توجه به این موضوع شد.
در ادامه جلسه صادقی، مسئول واحد فناوری اطلاعات و نیکبخت، کارشناس آمار بیمارستان گزارشی از عملکرد، توانمندی ها و مشکلات این دو واحد ارائه کردند و به معرفی HIS  اختصاصی و داشبورد مدیریتی بیمارستان و امکانات ایجاد شده در آن ها پرداختند و به سوالات حضار پاسخ دادند.
توضیح این که، مهندس محسنی، معاون آمار و فناوری اطلاعات؛  مهندس معظمي‌گودرزي، رئيس اداره فناوري اطلاعات، دکتر شوشتریان، كارشناس مسئول فناوري اطلاعات و اباذری، كارشناس مسئول آمار دانشگاه در این جلسه شرکت داشتند و پیشنهاداتی برای بهبود فرآیندهای این حوزه ارائه کردند.
خبر: امیدوار
عکس: قاضی میرسعید

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#