کد خبر: ٨٢٤١٧/ ١٤:٢٥ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 671
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی
کارگاه 'چگونه با بیماری که به زبان دیگری صحبت می کند، ارتباط موثر برقرار کنیم؟' و 'چگونه برقراری ارتباط در شرایط با محدودیت زمانی را آموزش دهیم؟' برگزار شد
کارگاه های 'چگونه با بیماری که به زبان دیگری صحبت می کند، ارتباط موثر برقرار کنیم؟' و 'چگونه برقراری ارتباط در شرایط با محدودیت زمانی را آموزش دهیم؟' با تدریس دکتر عمادی و افشاری،برای اعضای هیات علمی در تالار قریب دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، كارگاه 'چگونه با بیماری که به زبان دیگری صحبت می کند، ارتباط موثر برقرار کنیم؟' و 'چگونه برقراری ارتباط در شرایط با محدودیت زمانی را آموزش دهیم؟'، در ادامه برگزاری برنامه‌های توانمندسازی اعضای هیات علمی بالینی در زمینه مجموعه کارگاه های مهارت­های طبابت، در روز پنج شنبه 8 آذر ماه ساعت 8 تا 12 در تالار قریب دانشکده پزشکی برگزار شد.
هدف از برگزاری اين كارگاه آشنایی اعضای هیات علمی به ویژه مسئولین کارآموزی، کارورزی و دستیاری گروه های بالینی با روش های آموزش و ارتقاء مهارت های ارتباطی در شرایط خاص بود. شیوه برگزاری کارگاه در قالب بحث، ایفای نقش و نقد فیلم انجام شد.
 توضیح اینکه شرکت در این کارگاه دارای امتیاز فرهنگی بود و ​مدرسان این کارگاه دکتر عمادی و دکتر افشاری بود.
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#