کد خبر: ٨٢٤١٩/ ١٤:٥٨ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 479
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری جلسه برون بخشی فعالیتهای مدارس در شهرستان اسلامشهر
واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در راستای هماهنگی فعالیت‌های مدارس جلسه برون بخشی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه با حضور کارشناسان سلامت و تندرستی آموزش‌وپرورش اسلامشهر و چهاردانگه و کارشناسان تغذیه و سلامت نوجوانان و مدارس شبکه بهداشت سه‌شنبه 6 آذر 97 در واحد مدارس شبکه برگزار شد.
در این جلسه برنامه ایران اکو، مکمل یاری دانش آموزان و حرکات کششی و مدارس مروج سلامت مطرح و مصوب شد که جلسات آموزشی برای سرایداران و بوفه داران مدارس و جلسه توجیهی برنامه ایران اکو برای مربیان، والدین و رابطین بهداشت آموزش‌وپرورش اسلامشهر برگزار شود و امتیاز بازآموزی تغذیه برای کارکنان و مربیان آموزش‌وپرورش اختصاص یابد.
در ادامه نیز مقرر شد با توجه به موجودی ویتامین د و آهن مکمل یاری در مدارس متوسطه دوم دخترانه اجرا شود و آموزش‌وپرورش پیگیری موجودی مکمل‌ها را در مدارس تحت پوشش انجام داده و برنامه حرکات کششی در مدارس ابتدایی اجرا شود.
در پایان نیز بر انجام بازدید مشترکی با حضور کارشناسان آموزش‌وپرورش و شبکه بهداشت تأکید شد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد