کد خبر: ٨٢٤٣٧/ ١٢:٠٠ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 574
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
فراخوان برگزاری کوه پیمایی دانشجویان دختر با عنوان کاروان نشاط و سلامت
با برنامه ریزی به عمل آمده در مديريت تربیت‌بدنی، کوه پیمایی یک روزه تفریحی- ورزشی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی و فرهنگی، انجمن کوهنوردی مدیریت تربیت بدنی با هدف افزایش نشاط و تحرک در بین دانشجویان، کوه پیمایی یک روزه را با عنوان کاروان نشاط و سلامت در منطقه جاده چالوس- گچسر (کهنه ده) و بصورت اختصاصی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه برگزار می کند.
زمان برگزاری کوه پیمایی دانشجویان دختر روز پنجشنبه 15 آذر 97 و زمان حرکت ساعت 7 صبح از مقابل درب اصلی مجتمع کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران (درب خوابگاه دختران) خواهد بود.
اداره گسترش ورزش های همگانی، مهلت ثبت نام برای شرکت در برنامه ذکر شده را تا پایان ساعت اداری روز سه شنبه 13 آذر ماه تعیین و علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام به رابطین ورزشی خوابگاه ها مراجعه و يا با شماره تلفن های 86013269 و 86013273 داخلی 241 تماس برقرار کنند.
توضیح اینکه، ثبت نام کنندگان می بایست کفش مناسب، کوله پشتی، بطری آب، کلاه، عینک آفتابی، لباس گرم و تغذیه در کوه پیمایی به همراه داشته باشند

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد