کد خبر: ٨٢٤٤٤/ ١٣:١٨ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 133
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
هم‌اندیشی ماهانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دکتر دریانی رئیس بخش داخلی گوارش به معرفی این بخش و خدمات ارائه شده و دکتر سیفی عضو هیئت‌علمی گروه عفونی توضیحاتی در خصوص کلاس پیشگیری از عفونت بیمارستانی پرداختند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه 7 آذرماه ۹۷ با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین و روسای بخش‌ها مجتمع برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر دریانی رئیس بخش داخلی گوارش با معرفی بخش گوارش درباره امکانات، اساتید بخش، برنامه‌های آموزشی، پژوهشی و درمانی و نقاط قوت و ضعف بخش گزارشی ارائه کرد.
در ادامه جلسه دکتر مرتضوی ریاست بخش ارتوپدی در خصوص تأمین هزینه مناسب جهت نگهداری تجهیزات پزشکی و استفاده از پرسنل مجرب برای حفظ آن‌ها پرداخت.
دکتر عبدالهی رئیس پاتولوژی آناتومیکال و کلینیکال به محدودیت‌های آزمایشگاه علی‌الخصوص کیت‌ها و مواد مصرفی خون و فراورده‌های آن اشاره کرد.
در ادامه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن تقدیر از بخش گوارش و دکتر دریانی به خاطر برنامه‌های آموزشی، پژوهشی و درمانی ویژه‌ای که در بخش انجام می‌دهند، مواردی را به شرح ذیل ارائه فرمود:
محدودیت بودجه برای تأمین تجهیزات پزشکی و لزوم استفاده از خیرین و برخی سرمایه‌گذاران به شکل مشارکتی (دستگاهی که برای بخش آنژیوگرافی و رادیوتراپی گرفته‌شده است).
جذب منابع برون‌سازمانی ازجمله خیرین به‌منظور ادامه حرکت مجتمع در مسیر توسعه خدمات توضیحاتی در مورد انجام امور زیرساختی مجتمع همچنین اقدامات انجام‌شده در خصوص حل معضل مربوط به بیماران اعزامی از زندان‌ها ارائه کرد.
در ادامه دکتر سیفی عضو هیئت‌علمی گروه عفونی توضیحاتی در خصوص کلاس پیشگیری از عفونت بیمارستانی ارائه کرد و با درخواست از روسای بخش‌ها خواستار شرکت فلوها و دستیاران در این کلاس‌ها و همچنین شرکت اعضای هیئت‌علمی در کارگاه شد.
در آخرین بخش جلسه دکتر رئیس کرمی، معاون امور دانشگاهی مجتمع، توضیحاتی در مورد مراسم اولین سالگرد درگذشت استاد یلدا ارائه کرد و خواستار ارائه نظرات اساتید در این خصوص شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#