کد خبر: ٨٢٤٤٨/ ١٣:٣٨ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 547
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
برگزاری دوازدهمین نشست شورای معاونت بین الملل دانشکده توانبخشی
دوازدهمین نشست شورای معاونت بین الملل دانشکده توانبخشی روز سه شنبه 6 آذرماه 97 در دفتر این معاونت برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، در ابتدای جلسه دکتر شادمهر معاون بین‌الملل دانشکده با اعلام جدی شدن آغاز به کار شعبه دانشگاه در سلیمانیه عراق گفت: تاکنون زمینه ایجاد و راه‌اندازی برخی از رشته‌های دانشکده‌های بهداشت، پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی انجام‌شده است. بااین‌حال، با توجه به تحقیقاتی که در خصوص رشته‌های گوناگون دانشکده توان‌بخشی در کشور عراق صورت گرفته و همین‌طور بررسی شرایط منطقه،  این دانشکده نیز می‌تواند در خصوص راه‌اندازی دوره‌های degree based از جمله کارشناسی و کارشناسی ارشد فیزیوتراپی با دانشگاه همکاری کند.
در ادامه نشست برگزاری کلاس‌های زبان کالج برای اعضای هیئت علمی و کارمندان در داخل دانشکده پرداخته شد که معاون بین‌الملل از نمایندگان گروه‌ها خواست تا در خصوص نحوه برگزاری کلاس‌ها نظرسنجی انجام شود و نتایج آن به این معاونت ارسال شود.
در این نشست همچنین اعضای حاضر در خصوص برگزاری دو کارگاه بین‌المللیTranscranial Direct Current Stimulation و Fascial Distortion Model  به ترتیب با تدریس پروفسور نیچه و تورستن فیشر هر دو از کشور آلمان دی و بهمن ماه  سال جاری در این دانشکده برگزار خواهد شد بحث و تبادل نظر کردند.
در ادامه دکتر بشردوست، عضوهئیت علمی و نماینده گروه فیزیوتراپی از نمایندگان گروه‌های آموزشی دانشکده خواست تا ضمن عضویت در کمیته علمی رویداد International research day دانشکده، موضوعی را نیز برای ارائه در آن روز مشخص کنند.
در پایان نشست پرونده 9 متقاضی بین‌الملل تحصیل در این دانشکده مطرح شد که پس از بررسی پرونده‌ها پذیرش دو متقاضی رشته فیزیوتراپی در مقطع کارشناسی، یک متقاضی رشته فیزیوتراپی ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد، سه متقاضی رشته فیزیوتراپی در مقطع کارشناسی ارشد و دو متقاضی رشته بینایی سنجی در مقطع کارشناسی ارشد از کشورهای عراق، نیجریه، نپال و اتیوپی مورد تصویب قرار گرفت.
عکس و خبر:لیلا روستا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد