کد خبر: ٨٢٤٥٠/ ١٣:٥٣ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 160
چاپ
ارسال به دوست
معاونت توسعه مديريت و برنامه ريزي منابع
دیدار مسئولان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه با اعضای کانون شهید منتظرالظهور سازمان مرکزی
بسیج
چهارمین جلسه اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی و اساتید سازمان مرکزی دانشگاه (کانون شهید منتظر الظهور) با مسئولان بسیج مرکزی جامعه پزشکی دانشگاه شنبه دهم آذر 97 در سازمان مرکزی تشکیل شد.

در ابتدای جلسه وهاب صادقپور مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارایه کرد.
وی در خصوص تدارک مکان جدید کانون گفت: با همکاران معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه و مهندس ارسیلو دفتر جدیدی در طبقه اول ساختمان امیرشاهی گرفته شده خوشبختانه تجهیزات و اسناد به مکان جدید منتقل شده است.
مسئول کانون منتظرالظهور سازمان مرکزی دانشگاه در ادامه از فعالیت تک تک اعضای کانون تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه جلسه حجت الاسلام زنده دل به شرح آیه معروف به آیه بسیج و ضرورت حفظ و ارتقای آمادگی همه کارکنان پرداخت و مهندس اعمالی قائم مقام بسیج جامعه پزشکی دانشگاه در خصوص منشور بسیج و مدل اجرای برنامه ها در ستاد و واحدها  پرداختند.
سپس مهندس ارسیلو مدیر نظارت و توسعه امور عمومی ضمن تشکر از اعضای کانون در خصوص منشور بسیج و مدل اجرایی ان گفت: بهتر است مدل طوری پیش رود که بیشترین داوطلب و بهترین خدمت فرهنگی به جامعه هدف صورت گیرد.
در پایان جلسه مهندس یارمحمدی-دکترپورمحمدیان-آقای ظفری-دکترمحمدیان-مهندس پناهی-آقای کریمی و سایراعضا به شرح دیدگاه های خود پرداختند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#