کد خبر: ٨٢٤٦٠/ ١٦:١١ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 646
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
تیم کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی تهران برفراز قله تل کمر دماوند
مديريت تربیت‌بدنی، پنجمین صعود تیم کوهنوردی دانشگاه در سال 97 را به مقصد قله تل کمر با عنوان کاروان نشاط و سلامت ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیریت تربیت بدنی با هدف توسعه و گسترش ورزش همگانی و در ادامه فعالیت های انجمن کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی تهران، برنامه های آماده سازی تیم کوهنوردی دانشگاه را با صعود به قله دو هزار و 800 متری تل کمر دنبال کرد.
تیم کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی تهران متشکل از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی به همراه مربی و سرپرستان روز جمعه 9 آذر 97 ساعت 6:30 صبح از مقابل درب اصلی مجتمع کوی دانشگاه به منظور صعود به ارتفاعات تل کمر حرکت کردند.
در این صعود که تعداد 25 نفر از دانشگاهیان حضور داشتند، پس از 5 ساعت پیاده روی توانستند قله را فتح و پس از گرفتن عکس دسته جمعی، ساعت 15:30 به پایین قله رسیدند. همچنین در طول مسیر نکات آموزشی برای صعود صحیح و ایمن و نحوه استفاده از تجهیزات کوهنوردی با توجه به شرایط مسیر توضیح داده شد.
توضیح اینکه، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی علاقمند می توانند برای عضویت در تیم کوهنوردی دانشگاه با شماره تلفن 86013269 (داخلی 241) تماس برقرار کنند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد