کد خبر: ٨٢٤٧١/ ٠٩:١٤ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 266
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر محمدرضا قینی، به سمت مدیر گروه آموزشی بیماری های مغز و اعصاب دانشکده پزشکی
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، با ارسال ابلاغی دکتر محمدرضا قینی را به سمت مدیر گروه آموزشی بیماری های مغز و اعصاب دانشکده پزشکی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، با ارسال ابلاغی دکتر محمدرضا قینی را به سمت مدیر گروه آموزشی بیماری های مغز و اعصاب دانشکده پزشکی منصوب کرد. متن حکم به شرح زیر است.

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر محمدرضا قینی
استادیار محترم گروه آموزشی بیماری های مغز و اعصاب دانشکده پزشکی

سلام علیکم
پیشرفت و ارتقاء جایگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گروه فعالیت هدفمند گروه های آموزشی است که با بهره مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا به استناد آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و دستورالعمل (( فرآیند پیشنهاد مدیران گروه های آموزشی به رئیس دانشگاه)) مصوب 1392/9/10 و اصلاحیه دستورالعمل مصوب 1396/11/29 شورای دانشگاه، با توجه به ارزیابی فعالیت های گروه در دوره گذشته و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده پزشکی، جنابعالی را به سمت مدیر گروه آموزشی بیماری های مغز و اعصاب دانشکده پزشکی منصوب می نمایم.
انتظار می رود در طول دوران مدیریت، با برنامه ریزی و استفاده بهینه از کلیه منابع و بهره مندی از توان اعضای هیئت علمی محترم و دانشجویان عزیز آن گروه، علاوه بر وظایف مطرح در آئین نامه مدیریت دانشگاه ها، موارد ذیل مورد پیگیری جدی حضرتعالی قرار گیرد:
-    برنامه ریزی در مسیر تحقق برنامه 4 ساله دانشگاه
-    تلاش جهت حفظ و ارتقای جایگاه برتر دانشگاه در حوزه آموزش و تلاش مضاعف برای ارتقاء کیفیت آموزش با هدف تربیت دانشجویان عالم، محقق و متعهد به اصول حرفه ای
-    همکاری جدی با دانشکده در زمینه اجرای برنامه های توسعه ای در حوزه های مختلف آموزشی با تاکید بر ارتقاء کیفیت در تمام سطوح
-    تلاش برای حفظ و ارتقاء سطح خدمات با مشارکت مسئولان بیمارستان ها و روسای بخش های بالینی و ارائه راهکارهای مناسب با توجه به نقش اساتید، دستیاران و کارورزان
-    همراهی و هماهنگی با سایر گروه های دانشگاه در ارتقای آموزش و پژوهش
-    حمایت از برنامه های توانمندسازی اعضای هیئت علمی در زمینه های آموزش، پژوهش، ارائه خدمات و تعهد حرفه ای و جلب مشارکت آنان در تمامی فعالیت ها
-    فراهم آوردن زمینه های تحقیقات هدفمند و کاربردی در گروه و توسعه ارتباط با صنعت
-    برنامه ریزی و بستر سازی مناسب برای حرکت در جهت بین المللی سازی دانشگاه
-    بستر سازی مناسب برای جذب اعضای هیئت علمی عالم و متعهد به اصول حرفه ای
-    برنامه ریزی جهت  ارتقای تعهد حرفه ای در تمامی فراگیران و توجه لازم به این بعد مهم در ارزیابی ها
-    ارائه گزارش عملکرد سالانه همراه با برنامه توسعه ای و اعلام نیاز نیروی انسانی و منابع ضروری
اجرای وظایف فوق بدون شک باعث رشد گروه خواهد بود و دانشگاه را در مسیر ارتقاء و تعالی یاری خواهد کرد.
ضروری است ضمن ارسال گزارش منظم یک ساله به رئیس محترم دانشکده در مورد پیشرفت امور، زمینه ارائه بازخورد مناسب و کمک به ارتقاء گروه را فراهم آورید.
توفیق جنابعالی و کلیه اعضاء محترم هیئت علمی و سایر همکاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#