کد خبر: ٨٢٥٠٠/ ١٣:١٩ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 565
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده فناوری های نوین پزشکی
برگزاری کارگاه شماره یک 'مبانی طرح کسب و کار' در دانشکده فناوری های نوین پزشکی
کارگاه شماره یک 'مبانی طرح کسب و کار' روز چهارشنبه 7 آذرماه 97 در محل دانشکده فناوری های نوین پزشکی با همکاری معاونت پژوهشی این دانشکده و انجمن علمی نانوفناوری پزشکی ایران برگزار شد.

در ابتدا دکتر اسماعیل صدرالدینی معاون پژوهشی دانشکده ضمن عرض خیرمقدم به همه دانشجویان هدف از برگزاری کارگاه را توانمندسازی دانشجویان در راستای نیل به  اهداف دانشگاه نسل سوم عنوان کرد.
در ادامه این کارگاه با محورهای 'ایده پردازی، خلاقیت، طرح کسب کار' و 'مبانی طرح کسب و کار' توسط دکتر محسن برزه گر خلیلی کارآفرین، مدرس و مشاور خلاقیت و کارآفرینی از ساعت 8:30 الی 10:30 برگزار شد.
بعد از استراحت و پذیرایی، پنل ' ارائه مدل موفق در تجاری سازی' توسط دکتر مهناز قمی (مدیرعامل شرکت اکسیر نانوسینا)، مهندس جعفری (کارشناس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو) و مهندس ایجادی  (مدیر برنامه توانمندسازی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو) ارائه شد.
در انتها شرکت کنندگان سوالات خود را پیرامون نمونه محصولات موفق و چگونگی یافتن راه موفقیت از مدرسین پرسیدند و این موضوعات مورد بررسی و بحث قرار گرفت.
توضیح اینکه کارگاه شماره دو در تاریخ 21 آذر ماه در محل دانشکده برگزار می شود.
خبر: ساناز عزی ایرانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#