کد خبر: ٨٢٥٠٧/ ١٤:٠١ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 154
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
برگزاری جلسه کمیته اخلاق پزشکی و رفتار حرفه ای بیمارستان فارابی
جلسه کمیته اخلاق پزشکی و رفتار حرفه ای بیمارستان فارابی به ارائه گزارش پیشرفت برنامه ارتقای رفتار حرفه ای اعضای هیئت علمی این بیمارستان اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی،  گزارش پیشرفت برنامه ارتقای رفتار حرفه ای اعضای هیئت علمی در جلسه کمیته اخلاق پزشکی و رفتار حرفه ای این مرکز که روز دوشنبه 12 آذر1397با حضور سعید مرادی، مدیر بیمارستان برگزار و توسط دکتر فرزاد پاکدل، عضو هیئت علمی گروه چشم پزشکی ارائه شد.
دکتر پاکدل در این گزارش اعلام کرد، کارگاه دو روزه اخلاق و رفتارحرفه ای  ویژه چشم پزشکان در نیمه دوم دی ماه جاری در سالن آمفی تئاتر پروفسور شمس بیمارستان برگزار خواهد شد. در روز اول کارگاه مبانی نظری اخلاق و رفتارحرفه ای ارائه می شود و در روز دوم به معرفی case و بحث و بررسی در مورد هریک پرداخته خواهد شد.
دکتر پاکدل با تاکید بر این نکته که کار در محیط های درمانی به صورت گروهی است پیشنهاد کرد: چند نفر از پرستاران نیز در این کارگاه شرکت و دیدگاه های خود را در مورد case های طرح شده اعلام کنند.
وی تصریح کرد: این کارگاه اولین کارگاه اخلاق و رفتار حرفه ای در حوزه چشم پزشکی است و برای تمامی گروه پزشکی اعم از هیئت علمی، پزشک، فلو و رزیدنت برگزار خواهد شد.
تاکید بررعایت حقوق بیماران در درمانگاه ها و اتاق های عمل، ضرورت تدوین دستورالعمل اولویت دهی به بیماران با مشکلات و بیماریهای خاص و تفکیک وظایف روسای بخش ها و سرپرستاران از دیگر موضوعات مهم مورد بحث در این جلسه بود.
خبر و عکس: امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد