کد خبر: ٨٢٥٥٦/ ١٤:٥٩ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 148
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
جلسه ادواری سرپرستاران مرکز آموزشی درمانی ضیائیان برگزار شد
عابدی مدیر پرستاری در جلسه ادواری سرپرستاران مرکز آموزشی درمانی ضیائیان به ثبت اطلاعات پرستاران در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، جلسه ادواری سرپرستاران با حضور علی هشیار مدیر، عابدی مدیر پرستاری و سرپرستاران بخش‌های مختلف بیمارستان روز دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷ در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار شد.
در ابتدا این نشست عابدی مدیر پرستاری بیمارستان به معرفی وب‌سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت اطلاعات کادر پرستاری پرداخت و به ورود اطلاعات تمام پرستاران در این سامانه تأکید کرد.
ایشان ضرورت ورود اطلاعات پرستاری در این سامانه را صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای برای پرستاران دانست و خاطرنشان کرد همه سرپرستاران و پرستاران پس از ورود اطلاعات در این سامانه و دریافت کد رهگیری آن را به دفتر پرستاری نیز اعلام کنند.
در پایان این نشست پس از بررسی مسائل جاری بیمارستان و همچنین مصوبات کمیته‌های مختلف، علم بیگی نماینده پرستاران بیمارستان در خصوص مشکلات پرستاران به مواردی اشاره کرد که درزمینهٔ مرتفع سازی این مشکلات میان اعضای حاضر در این جلسه گفتگو شد.
خبروعکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#