کد خبر: ٨٢٥٦٤/ ٠٧:٢٥ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 103
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان
جلسه هماهنگی برگزاری سمینار استفاده از سلولهای بنیادی در دوره نوزادی در مرکز طبی کودکان
جلسه هماهنگی برگزاری سمینار استفاده از سلولهای بنیادی در دوره نوزادی با حضور نماینده انجمن های مرتبط در سالن امید مرکز طبی کودکان برگزار شد.

گالری عکس

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه هماهنگی سمینار استفاده از سلول های بنیادی و مهندسی بافت در دوره نوزادی روز شنبه 10 آذر 97 با حضور نماینده انجمن های مرتبط مدعو در سالن امید برگزار شد.
در ابتدا دکتر کدیور به بیان اهمیت سلول های بنیادی در طب نوین و مذاکرات صورت گرفته با دکتر حمیدیه، دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت فناوری ریاست جمهوری پرداخت و گزارشی از موارد استفاده از سلولهای بنیادی در دوره نوزادی را ارائه کرد. سپس دکتر فرهمند، دکتر اشجعی، دکتر صبوری، دکتر امیرزرگر، دکتر جمال، دکتر حنطوش زاده، دکتر صیادپور، دکتر صفوی، دکتر مظلوم، دکتر مدرسی و دکتر یارعلی نمایندگان انجمن های گوارش کودکان و کودکان، جراحی کودکان، ایمنولوژی و آلرژی، اورولوژی کودکان و مادر، جنین و نوزاد، پریناتالوژی، قلب کودکان، پاتولوژی کودکان، ترویج تغذیه با شیر مادر، ریه کودکان و اعصاب کودکان و همچنین دکتر سنگسری، دکتر سعیدی و دکتر میرنیا اعضای هیئت علمی بخش های نوزادان نکاتی را در خصوص اهمیت این موضوع و پرهیز از فعالیت های موازی بیان کردند.
این سمینار قرار است با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت فناوری ریاست جمهوری در تاریخ پنجشنبه دوم اسفندماه سال جاری در این مرکز برگزار شود

خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد