کد خبر: ٨٢٦٠١/ ١٥:٢١ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 179
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
کارگاه آموزشی مهارت های ارتباطی در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان برگزار شد
دکتر معصومی در بیانات خود به اهمیت مهارت‌های ارتباطی و مسئولیت های اخلاقی در مشاغل به ویژه کادر درمان که ارتباط مستقیم با مراجعین دارند اشاره کرد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، کارگاه آموزشی با محوریت مهارت های ارتباطی، تعهد حرفه ای و صیانت از حقوق شهروندی روز سه شنبه و چهارشنبه 13و14 آذر 97 برای مسئولین و کارکنان غیر بالین در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان برگزار شد.
 این کلاس با محوریت درک بهتر مسائل دینی، مهارت های ارتباطی، اهمیت و رعایت آن در مشاغل توسط حجت الاسلام دکتر معصومی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران تدریس شد. دکتر معصومی در بیانات خود به اهمیت مهارت‌های ارتباطی و مسئولیت های اخلاقی در مشاغل علی الخصوص کادر درمان که ارتباط مستقیم با مراجعین دارند اشاره کرد و گفت: در دین با توجه به توانایی های هر شخص وظایفی به عهده وی گذاشته شده که مطابق با ظرفیت هایی که در او نهادینه شده است می بایست به آن عمل کند.
 ایشان با اشاره به روش های درست تعامل و برخورد با دیگران گفت: تعهد حرفه اي نيز يکي از ويژگي هاي انساني است که مي توان آن را رضايت قلبي و التزام عملي نسبت به وظايف تعيين شده براي انسان تعريف کرد، با اين شرط که بدون هرگونه سيستم نظارتي، شخص وظايف خود را به بهترين نحو ممکن به انجام رساند.
 حجت الاسلام معصومی در توضیح اینکه مهارت های ارتباطی چیست پاسخ داد، مهارت های ارتباطی رفتاریست که شخص بتواند با دیگران بگونه ای ارتباط برقرار کنند که باعث بروز رفتارهای مثبت و پرهیز از واکنش‌های منفی در طرف مقابل گردد.
وی در پایان این کارگاه با اشاره به تعامل بهتر و همچنین حفظ حقوق دیگران گفت: برای دستیابی به این مهم باید باورهای ذهنمان رادرست کنیم و معیارها را بشناسیم.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#