کد خبر: ٨٢٦١٨/ ١٥:١٨ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 280
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
بازدید معاونان توسعه منابع وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران از پروژه ساخت مرکز آکادمیک فارابی
معاونان توسعه منابع وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران در بازدیدی که از پروژه در حال ساخت مرکز آکادمیک بیمارستان فارابی داشتند، راهکارهای پیشنهادی خود برای پیشرفت هرچه بیشتر این پروژه را ارائه دادند.

گالری عکس 1
گالری عکس 2
به گزارش روابط عمومي بیمارستان فارابی،دکتر سید علی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمود بیگلر، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران روز پنج شنبه 15آذر 1397  در محل ساخت مرکز آکادمیک فارابی حضور یافته و ضمن گفتگو با مسئولان بیمارستان فارابی و نمایندگان مشاور، پیمانکار و عامل چهارم پروژه از روند پیشرفت آن بازدید کردند.
دکتر صدرالسادات و دکتر بیگلر سپس در جلسه ای که در دفتر ریاست بیمارستان فارابی تشکیل شد چالش ها و موانع اجرایی پروژه و راهکارهای پیشنهادی را بررسی و برای حمایت بیشتر از پروژه قول مساعد دادند.
دکترسید حسین صدر السادات، رییس بیمارستان فارابی،در این جلسه با ابراز خوشوقتی از حضور معاونین توسعه وزارت بهداشت و دانشگاه در سایت پروژه و بازدید میدانی از مراحل پیشرفت آن ، این بازدید را سازنده خواند و گفت: پروژه ساخت مرکز آکادمیک فارابی از جهات مختلف اهمیت داشته و موجب توسعه خدمات بیمارستان فارابی و گروه چشم پزشکی خواهد شد.
توضیح اینکه، مهندس امیر ساکی ،مدیر کل دفتر توسعه مدیریت منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت، آزاده چتروز، مدیر امور مالی دانشگاه؛ مهندس بهزاد مکری، مدیر دفتر فنی دانشگاه ، دکتر مهدی صنعتکار، قائم مقام ریاست بیمارستان فارابی، سعید مرادی، مدیر بیمارستان فارابی، دکتر عباس حامدیان، مدیر اجرایی پروژه توسعه فیزیکی بیمارستان فارابی و مهندس عبدالرزاق نماینده عامل چهارم پروژه در این جلسه حضور داشتند.
خبر :امیدوار
عکس: حدادپورش

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#