کد خبر: ٨٤١٥٦/ ١٢:٥٥ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 320
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پرستاری مامایی, گروه خبری RSS
سلسله نشست های صمیمانه رئیس دانشکده پرستاری و مامایی با اعضای تشکل های دانشجویی
دکتر نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی در جلسات متوالی با اعضای تشکل های دانشجویی دیدار کرد.

گالری عکس 1
گالری عکس 2
گالری عکس 3
گالری عکس 4 
گالری عکس 5

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ در این نشست ها که طبق جدول زمانی اعلام شده و در هشت جلسه جداگانه تشکیل شد؛ هر تشکل به صورت مستقل در فضایی صمیمانه درد دل ها، دغدغه ها، درخواست ها، انتقادات، پیشنهادات و راهکارهای مورد نظر خود را در خصوص وضعیت دانشکده و مبتنی بر وظایف و اساسنامه تشکل خود مطرح کردند.
دامنه گسترده ای از دغدغه های فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی، پژوهشی، محیط بالینی، تداخل وظایف و عملکردهای تشکل ها، عدالت در تخصیص منابع و بودجه به امور انجام شده توسط تشکل ها در مواردی که مصوبه شورای فرهنگی موجود است؛ عملکرد معاونت ها و درخواست تداوم این تعامل دوسویه از موارد مطرح شده در این دیدارها بود.
توصیه بر به رسمیت شناختن تشکل های دیگر، تلاش برای هم افزایی، پیشگیری از رقابت های غیرسازنده، قانونمداری و امکان حضور نمایندگان تشکل ها در شورای فرهنگی دانشکده به عنوان عضو مدعو در موارد غیر آئین نامه ای و تداوم ارتباط با مدیریت دانشکده و امکان ارتباط مستقیم با ریاست دانشکده از مواردی بود که رئیس دانشکده در این دیدارها بر آن تاکید کرد.

خبرنگار: شیما سادات عطری
عکس: حسین اکبریان 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد