کد خبر: ٨٧٧٤٤/ ١٣:٠٧ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 233
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بین الملل, گروه خبری RSS
دویست و شصت و نهمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی با طرح درخواست 30 متقاضی برگزار شد
دویست و شصت و نهمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی با طرح پرونده‌های دانشکده‌های پیراپزشکی، پرستاری و مامایی و توانبخشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در نشست روز سه‌شنبه 24 اردیبهشت 98 در ستاد مرکزی، دکتر هادیان، رئیس دانشکده توانبخشی، دکتر نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر ضیایی، معاون آموزشی پردیس بین‌الملل، دکتر امینیان، رئیس دانشکده پزشکی پردیس بین‌الملل، دکتر شعبانی، مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل، دکتر شریفی یزدی، دکتر سیلانی و دکتر شادمهر، معاونان بین‌الملل دانشکده‌های پیراپزشکی، پرستاری و مامایی و توانبخشی حضور داشتند.
در آغاز، شش پرونده دانشکده پیراپزشکی، هشت درخواست دانشکده توانبخشی و 16 پرونده دانشکده پرستاری و مامایی مورد بررسی قرار گرفت.
متقاضیان این نشست از کشورهای پاکستان، عراق، فلسطین، نیجریه، غنا، گامبیا و اتیوپی درخواست تحصیل در این دانشکده‌ها را ارائه دادند.
اعضای نشست دویست و شصت و نهم پس از انجام بررسی‌های لازم 25 متقاضی را پذیرفتند و در خصوص اعطای بورس تحصیلی آن‌ها تصمیم‌گیری کردند.
همچنین در دویست و شصت و هشتمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی که سه‌شنبه 17 اردیبهشت با حضور نمایندگان دانشکده‌های علوم تغذیه و رژیم‌شناسی و پیراپزشکی برپا شد، 24 پرونده مورد ارزیابی قرار گرفت.
متقاضیان این نشست نیز از کشورهای پاکستان، عراق، فلسطین، اتیوپی بودند که در نهایت 20 نفر از آن‌ها پذیرفته شدند.
خبرنگار: مهناز وحیدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#