کد خبر: ٨٩٧٢٦/ ٠١:٢١ - جمعه ٢١ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 740
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی, گروه خبری RSS
مراسم جشن پایان دوره علوم پایه دانشجویان پزشکی ورودی 95 برگزار شد
200 دانشجوی پزشکی ورودی 95، پایان دوره علوم پایه خود را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، مراسم جشن پایان دوره علوم پایه دانشجویان پزشکی ورودی 95 روز هفدهم تیرماه در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار شد. دانشجویان پزشکی پردیس بین الملل ورودی 95 نیز در این جشن حضور داشتند.
طبق برنامه آموزش پزشکی عمومی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، ودر ساختار جديد دوره علوم پايه( پزشکی 90 دانشکده پزشکی) مباحث مربوط به ساختار و عملكرد طبيعي (آناتومي، بافت شناسي، جنين شناسي، فيزيولوژي و بيوشيمي) در قالب ده بلوك ادغام يافته ارايه می شود و براي ايجاد و تقويت توانمندي دانشجويان در زمينه مهارتهاي باليني، مهارتهاي برقراري ارتباط، ارتقاي سلامت و پيشگيري، رشد فردي، تعهد حرفهاي، اخلاق و حقوق پزشكي، مهارتهاي تصميم گيري، استدلال و حل مسأله، نظام سلامت و نقش پزشك در آن، به صورت تم های طولی در طول 5 نیمسال تحصیلی در دوره علوم پایه به دانشجویان پزشکی آموزش داده شد.
در پایان دوره علوم پایه دانشجویان پس از دریافت آموزش های مصوب کوریکولوم آموزشی دانشکده پزشکی و کسب مهارت هایی نظیر اصول تفكر انتقادي و حل مساله، خودآگاهي، مهارتهاي مديريت استرس، مديريت زمان و روشهاي افزايش اعتماد به نفس زندگي، آشنایی با کمک های اولیه و انجام اقدامات احیای پایه براي ورود به دوره مباني طب باليني با تاكيد بر ارتباط هدفمند بين مباحث علوم پايه با يكديگر و با علوم باليني آماده می شوند.
توضیح این که عکس دسته جمعی این جشن توسط کوثر محمد دانشجوی پزشکی پردیس بین الملل ثبت شده است.
خبر: مینا محمدی
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#