کد خبر: ٩٣٧٠٢/ ٠٩:٣٥ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 80
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی
اعلام برنامه آبان ماه کلینیک کارکنان دانشکده پزشکی
برنامه حضور پزشکان در کلینیک کارکنان دانشکده پزشکی طی آبان ماه جاری اعلام شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی؛تعداد رشته هاي تخصصي كليينك كاركنان دانشكده پزشكي از 12رشته به 14 رشته افزايش یافته و تخصص های ارتوپدی و اورولوژی، روانپزشکی نیز به آن افزوده شده است.
در اين كلينيك كه سه سال از شروع فعاليت آن مي گذرد در طي اين مدت در انواع رشته هاي تخصصي از قبيل قلب،غدد، مغزو اعصاب داخلي،زنان ، تغديه ،گوش و حلق و بيني،پزشكي ورزشي،گوارش،پوست و طب فزيكي، روانپزشکی، ارتوپدی، اورولوژی بيش از سه هزار ويزيت براي همكاران دانشگاه انجام شده است.
اين كلينيك كه با همت همكاران عضو بسيج كاركنان دانشكده تاسيس شده با مساعدت معاونت هاي  محترم اداري و مالي و امور هيات علمي دانشكده اداره مي شود. در اين كلينيك  كه در محل طبقه فوقاني ساختمان تالار هاي قريب و دانشجوي دانشكده پزشكي مستقر مي باشد ارائه خدمات به كليه همكاران دانشگاه به طور  صد در صد رايگان انجام مي شود.
کلیه همكاران دانشگاه مي توانند طبق برنامه اعلامي و با رزرو وقت قبلي از طریق شماه تماس 64053319  و يا مراجعه حضوري از خدمات اين واحد استفاده کنند.
برنامه آبان ماه حضور پزشکان در کلینیک کارکنان دانشکده پزشکی

خبر:محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#