کد خبر: ٩٣٧٦٣/ ١٥:١٣ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 340
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
پروژه ساختمانی الکتروشوک در بیمارستان روزبه به همت خیر نیک اندیش تکمیل می شود
پروژه ساختمانی الکتروشوک در بیمارستان روزبه توسط خیر نیک اندیش اصغر شمشادی تکمیل می شود.

گالری عکس
جلسه ای با حضور اصغر شمشادی، خیر، دکتر سیامند انوری مدیر بیمارستان روزبه، منیژه یونسی رئیس اداره خیرین وزارت بهداشت و درمان، شعله سعادت رئیس اداره خیرین دانشگاه، همراه علی براتی مدیر مالی بیمارستان روزبه، اکرم علی محمدی مسئول مددکاری و سپیده قربانی مسئول مشارکت های مردمی  بیمارستان در سالن شورای بیمارستان روزبه چهارشنبه اول آبان ۹۸ برگزار شد.
دکتر انوری در ابتدای جلسه تاریخچه ای از تاسیس بیمارستان روانپزشکی روزبه و خدماتی که در این بیمارستان ارائه می شود را مطرح کرد.
در ادامه مسئول مددکاری بیمارستان شرحی از وظایف واحد مددکاری و مشکلات مالی بیماران مراجعه کننده به بیمارستان را عنوان کرد.
در پایان پس از ارائه گزارشات هزینه کرد پروژه نیمه کاره ساختمان الکتروشوک، شمشادی موافقت خود را بابت تکمیل پروژه مذکور اعلام کرد و خواستار بازدید از این پروژه نیمه کاره شد.
ضمن بازدید مقرر شد در اسرع وقت تفاهم نامه ای توسط شعله سعادت رئیس اداره خیرین دانشگاه با تعهد 400 میلیون تومانی اعلام شده از سوی خیر تنظیم شود که پس از اخذ توافقات طرفین در ابتدای ماه ربیع الاول پروژه به مرحله اجرایی درآمده تا هرچه سریعتر به بهره برداری و ارائه خدمت به بیماران مراجعه کننده برسد.
خبر و عکس: سعادت

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#