کد خبر: ٩٣٧٦٧/ ١٦:٢٤ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 182
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت
برگزاری کمیته مشترک هماهنگی پردیس‌ها و واحدهای آموزشی استان تهران در معاونت بهداشت
دفتر بهبود تغذیه جامع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در معاونت بهداشت کمیته مشترک هماهنگی با پردیس‌ها و واحدهای آموزشی استان تهران برگزار کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، در راستای تفاهم‌نامه همکاری مشترک دفتر بهبود تغذیه جامع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با دانشگاه فرهنگیان، واحد بهبود تغذیه معاونت بهداشت، چهارشنبه 1 آبان 1398 اقدام به برگزاری کمیته مشترک با حضور معاونت دانشجویی 9 پردیس و واحد آموزشی در سطح استان تهران و گروه‌های تغذیه و مدارس معاونت بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی و کارشناسان مسئول تغذیه و جوانان شبکه‌های بهداشت و درمان تابعه کرد.
 دکتر رضا عزتیان رئیس اداره خدمات بهداشت حرفه‌ای و مشاغل خاص وزارت بهداشت و شکوفا باقری نیا کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشت، در مورد برنامه‌ریزی جامعی در خصوص آموزش کارکنان، دانشجو معلمین و اعضاء هیئت‌علمی پردیس‌ها، نحوه نظارت بر برنامه غذایی، سلف‌سرویس و بوفه‌ها و چگونگی غربالگری و مراقبت‌های تغذیه‌ای و معاینات بالینی دانشجو معلمین در سال تحصیلی جدید 99-98 که بر اساس اهداف تفاهم‌نامه فوق انجام شد، توضیحاتی دادند.

خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#