کد خبر: ٩٣٨٠٥/ ١٢:٤٧ - شنبه ٤ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 62
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
موافقت با ادامه تحصیل دو متقاضی خارجی دوره های فوق تخصصی بیمارستان فارابی
مدارک و پرونده آموزشی دو متقاضی خارجی ادامه تحصیل در دوره های فلوشیپ بیمارستان فارابی درجلسه ای با حضور رییس دانشکده پزشکی دانشگاه بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی،در جلسه ای که سه شنبه 30مهر 98 با حضور دکتر شهریار نفیسی، رییس دانشکده پزشکی و دکتر علیرضا خدابنده و دکتر محمد سلیمانی، معاونان آموزشی و بین الملل گروه چشم پزشکی دانشگاه برگزار شد، با ادامه تحصیل دو متقاضی خارجی گذراندن دوره فلوشیپ در بیمارستان فارابی موافقت شد.
دکتر محمد سلیمانی در این باره گفت: دو نفر از کشورهای سوریه و لبنان متقاضی گذراندن دوره فلوشیپ در رشته های اربیت و رتین در بیمارستان فارابی هستند. درخواست ان ها پیش از ارسال به معاونت بین الملل دانشگاه، در جلسه ای که در بیمارستان داشتیم مطرح و پس از بررسی مدارک و سابقه تحصیلی و آموزشی با یک درخواست به صورت قطعی و با یک درخواست به طور مشروط موافقت شد. 
وی همچنین اضافه کرد: یکی از متقاضیان بایدقبل از آغاز رسمی دوره فلوشیپ مدت 3 تا 6 ماه در قالب دوره آموزشی تکمیلی کوتاه مدت (آبزرورشیپ) در گروه حضور داشته باشد و پس از آن در مورد ادامه دوره وی اعلام نظر خواهد شد.  
خبرنگار: حمیده امیدوار
عکس: نیرومند رومیانی- دانشکده پزشکی د.ع. پ. تهران

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#