کد خبر: ٩٣٨٣٤/ ١٥:٥٥ - شنبه ٤ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 339
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب, گروه خبری RSS
بازدید سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهر تهران از مرکز بهداشت جنوب تهران
سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهر تهران از ستاد مرکز بهداشت جنوب تهران بازدید و با رئیس این مرکز درباره مسائل مشترک در حوزه سلامت گفت و گو کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، نظام ملک شاهی، سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان تهران بعدازظهر روز شنبه 4 آبان 98 با حضور در این مرکز در جلسه‌ای با دکتر قیوم زاده، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران شرکت کرد.
در جلسه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران در خصوص بازدید شعب اخذ رأی و احراز آمادگی از منظر بهداشتی و درمانی، نظارت بر مراکز تهیه پخت و توزیع غذای انتخابات، معرفی نماینده برای شرکت در جلسات شورای هماهنگی امور انتخابات مناطق آموزش‌وپرورش شهر تهران، نظارت بیشتر بر پایگاه‌های ستاد تغذیه مدارس و درمجموع وضعیت کلی بهداشت و درمان فردی. اجتماعی و محیطی مدارس و دانشگاه‌ها بحث و بررسی شد.
نظارت و اعمال قانون بیشتر در همه شرکت‌ها. کارخانه‌های تولیدی و اشتغال‌زایی و اصناف و بازاریان به‌ویژه عرضه‌کنندگان مواد غذایی، نوشیدنی و خوردنی. غذاخوری‌ها. رستوران‌ها. هتل‌ها و...و عرضه‌کنندگان این مواد در معابر و خیابان‌های عمومی با پیگیری قانونی شهرداری تهران و همچنین. تقویت نظارت‌ها بر آب شرب نقاط شهری و روستایی، توجه به وضعیت بهداشت خانواده‌ها به‌ویژه کودکان، تجزیه‌وتحلیل تصادفات و بیماری‌ها به‌ویژه، عفونی. قلبی و عروقی از دیگر محورهای گفت‌وگوی این دو مسئول بود.
ملک شاهی ضمن تشکر از اقدامات انجام‌شده در طرح کنترل فشارخون، تقویت و ادامه این طرح ملی را خواستار شد.
وی همچنین از اجرای برنامه ملی طرح سراج در منطقه ۱۷ شهر تهران استقبال و از فعالیت‌های انجام‌شده تشکر کرد.
راه‌اندازی خانه بهداشت در مکان متعلق به آموزش‌وپرورش در روستای جعفرآباد باقر اف، تهیه گزارش تحلیلی از کنترل خشم، کنترل ملی فشارخون، سراج و انتخابات با پیوست پدافند غیرعامل بهداشت و درمان، افرایش نظارت و تقویت برنامه‌های خانواده محور، تهیه و پخش دارو و تقویت برنامه‌های طرح ملی سلامت همگانی در این جلسه مطرح شد.

در ادامه سرپرست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهر تهران از واحدهای ستادی بازدید کرد و از نزدیک با شرح وظایف واحدهای ستادی آشنا شد.
در پایان ملک شاهی از خدمات کارکنان ستاد و صف مرکز بهداشت جنوب تهران تقدیر و تشکر کرد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#