کد خبر: ٩٣٨٧٣/ ٠٨:٣٤ - چهارشنبه ٨ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 85
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
بازدید مدیریتی ایمنی از اتاق عمل ارولوژی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در بازدید مدیریتی ایمنی از اتاق عمل ارولوژی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه واحد که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد بحث و تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم مدیریت ایمنی مجتمع دوشنبه 6 آبان ماه 98 از اتاق عمل ارولوژی مجتمع بازدید کرد.
در این بازدید دکتر محسن آیتی رئیس اتاق عمل ارولوژی، دکتر شاهین حمزه لو مدیر نظارت بر درمان، مرجانه تقوی کارشناس هماهنگ‌کننده ایمنی بیمار، علیرضا سیف معاون پشتیبانی، هاریه رسولی سوپروایزر اتاق عمل، اعظم قاهان سوپروایزر کنترل عفونت، نوشین تژم سرپرستار اتاق عمل ارولوژی و سایر اعضا حضور داشتند.
در ابتدای این بازدید کارشناس ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از بازدید فوق را ارتقا ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار عنوان کرد.
سپس سرپرستار بخش در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد توضیحاتی ارائه داد.
در خاتمه نیز پس از بررسی راهکارهای پیشنهادی توسط تیم مدیریت ایمنی و کارکنان بخش، مصوباتی تنظیم شد و مقرر شد برای رفع نواقص اقدام شود.
خبر: شهره بیات

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#