کد خبر: ٩٣٨٧٩/ ١٠:٥١ - چهارشنبه ٨ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 191
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
همکار دوچرخه سوار بیمارستان سینا بازنشست شد
محمدرضا رمضاني خواه حمل نقل با دوچرخه را حافظ سلامتي جسمي و محيط زيست دانست.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، محمدرضا رمضانی خواه، کمک بهیار بیمارستان سینا که هر روز مسیر خانه تا محل کار را با دوچرخه طی می کرد اول آبان ماه سال 98 بازنشست شد.
رمضانی خواه در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان سینا بیان داشت، مدت 30 سال است که در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول خدمتم و 25 سال از آن را در بیمارستان سینا گذراندم و 6 سال است که در واحد CSR این مرکز مشغول بودم.
وی در خصوص دوچرخه سواری گفت: من از سال 1390 تصمیم گرفتم برای سلامتی و حفاظت از محیط زیست از دوچرخه برای رفت و آمد به محل کارم استفاده کنم و چون حمل و نقل با این وسیله باعث ایجاد حس نشاط در من می شد و هم ورزشی کرده بودم و آلودگی هوایی را هم به وجود نمی آورد.
رمضانی خواه، در پاسخ به این سوال که بازنشست شدن چه احساسی دارد بیان کرد: هر کاری یک شروعی دارد و یک پایانی و اکنون بعد از گذشت 30 سال مدت زمان خدمت من به پایان رسیده است و مسلما بعد از گذشت این مدت ترک دوستان کمی سخت خواهد بود.
کمک بهیار بیمارستان سینا همچنین به همه همکاران توصیه کرد: 30 سال به سرعت خواهد گذشت و آن چیزی که باقی می ماند صمیمیت، همکاری و مسئولانه کار کردن است.

خبر: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#