کد خبر: ٩٣٩١٣/ ٠٨:٤٩ - شنبه ١١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 119
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهرامی, گروه خبری RSS
کارگاه آزمون استدلال بالینی در بیمارستان بهرامی برگزار شد
کارگاه آزمون استدلال بالینی با هماهنگی مرکز EDC دانشگاه، در بیمارستان بهرامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی،  گارگاه آزمون استدلال بالینی پنجشنبه 9 آبان 98 با حضور دکتر علیرضا سیما مدیر دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی، دکتر یوسف مجتهدی رئیس این مرکز،  دکتر کامبیزافتخاری رئیس مرکز توسعه آموزش بالینی  و سایر استادان  در سالن آمفی تئاتر بیمارستان بهرامی برگزارشد.
این کارگاه  که به مدت 2 ساعت  به طول انجامید،  دارای امتیاز توانمند سازی برای استادان بود.
دکتر افتخاری درمورد این کارگاه گفت: با توجه به اینکه آزمونهایی  که تاکنون برای ارزیابی فراگیران برگزار شده، معیار مناسبی برای ارزیابی عملکردشان نیست،  تصمیم گرفته شد تا طراحی سوالات آزمون به شکل استدلال بالینی باشد و اصول این نوع طراحی بر اساس عملکرد فراگیران در دوره های آموزشی در مراکز درمانی و نحوه برخورد آنها در مورد بیماران و بیماریشان است.
در پایان این کارگاه رئیس مرکز توسعه آموزش بالینی توضیح داد که سوالها  به صورت گام به گام  طرح شده است و جوابها  به صورت مثبت و منفی ارزیابی می شود  و شامل شرح حالی از بیمار (سناریوی بیماری) و براساس شایعترین علل ایجاد کننده بیماری، روشهای تشخیص آن،  نحوه درمان و مشکلات مربوطه بود.
 خبرنگار:  لیلا کامرانی 
عکس: علیرضا جاهدی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#