کد خبر: ٩٣٩٢٤/ ١٠:٥٣ - شنبه ١١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 143
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
 برگزاری جلسه آموزشی ویژه کارکنان شرکت گلرنگ پخش در شهرستان اسلامشهر 
واحد سلامت روان مرکز خدمات جامع سلامت احمدآباد مستوفی در راستای برنامه‌های آموزشی بین بخشی جلسه آموزشی با عنوان مدیریت استرس برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه آموزشی که در راستای برنامه‌های هفته سلامت روان با موضوع مهارت‌های زندگی و ارتقا سلامت روان؛ چهارشنبه اول آبان ۹۸ در شرکت گلرنگ پخش
برگزار شد هدیه تاجیک، کارشناس سلامت روان مرکز استرس را یک امر طبیعی معرفی کرد که در زندگی همه وجود دارد و گفت: نکته مهم این است که بتوانیم این فشار روانی را به خوبی مدیریت کنیم و از افزایش آن و بروز مشکلات بعدی پیشگیری کنیم.
وی همچنین افزود:  استرس فقط رویدادها و موقعیت‌های بد و ناگوار را شامل نمی‌شود، بلکه بسیاری از اتفاقات خوشایند مثل ازدواج، تولد یک نوزاد، خرید یک‌ خانه و... را نیز چون نوعی تغییر و سازگاری با شرایط جدید را ایجاب می‌کنند، می‌توانند استرس‌زا باشند. ولی استرس چه منفی و چه مثبت باشد درصورتی‌که فرد نتواند آن را به نحو مؤثری اداره کند و با آن کنار بیاید، می‌تواند اثرات آسیب‌زایی به دنبال داشته باشد.
در پایان تنفس عمیق شکمی و ریلکسیشن به کارکنان خانم آموزش داده شد.

خبر: زینب ایمانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#