کد خبر: ٩٣٩٥٢/ ٠٨:٠٢ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 61
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
برگزاری سمینار آموزشی حفاظت در برابر اشعه در بیمارستان سینا برگزار شد
سمينار آموزشي حفاظت در برابر اشعه ويژه پرستاران، کارشناسان اتاق عمل، بيهوشي و راديولوژي با برخوداري از امتياز بازآموزي در بيمارستان سينا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، به نقل از فیروزه علوی، سوپروایزر آموزشی این مرکز، سمينار آموزشی حفاظت در برابر اشعه پنجشنبه ٩ آبان سال 98 در تالار شهید شبانی بيمارستان سينا برگزار شد.
این سمینار ویژه پرستاران، کارشناسان اتاق عمل، بیهوشی و رادیولوژی بود و دکتر آرمان حسن زاده راد، متخصص پزشکی هسته ای و میثم ابراهیمی، کارشناس پزشکی هسته ای سخنرانان این نشست علمی بودند.
در این سمینار به بیان نکاتی در خصوص عوامل زیان آور مواجهه با اشعه و راه های حفاظت از آن برای کارکنان، بیماران و همراهان آنان پرداخته و همچنین نکاتی نیز در زمینه رفع نگرانی های بی مورد در خصوص پروسیجرهای تشخیصی و درمانی وابسته به اشعه بیان شد.
سمينار آموزش حفاظت در برابر اشعه از  ٣ امتياز بازآموزی معادل ٦ ساعت آموزشى برخوردار بود و همچنین برای سنجش ميزان آگاهى شرکت کنندگان و تعيين اثربخش بودن اطلاعات مطرح شده، قبل و بعد از سمینار از شرکت کنندگان آزمون گرفته شد.

خبر: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#