کد خبر: ٩٣٩٦٣/ ١١:٢٥ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 130
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
کارشناس مامایی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) حائز رتبه دوم در بخش آوایی رشته ترجمه خوانی از بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت شد
فرشته امینی کارشناس مامایی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) موفق به کسب رتبه دوم در بخش آوایی رشته ترجمه خوانی از بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مسابقات کشوری بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان پنج‌شنبه 9 آبان ماه 98 برگزار شد.
در این مسابقه فرشته امینی کارشناس مامایی مجتمع حائز رتبه دوم در بخش آوایی رشته ترجمه خوانی در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت شد.
متن تقدیر بدین شرح است:

وَالَّذِينَ اهْتَدَوْا زَادَهُمْ هُدًى وَآتَاهُمْ تَقْوَاهُمْ (آیه 17 سوره محمد 'ص')
و آنان که هدایت گراییدند (خدا) آنان را هر چه بیشتر هدایت بخشید و (توفیق) پرهیزگاری‌شان داد.

 فرهیخته قرآنی سرکار خانم فرشته امینی
قرآن، پرتویی از حسن ازلی و ابدی باری‌تعالی و معجزه ماندگار آخرین پیام‌آور وحی است که از هنگام نزول تاکنون، همگان را مبهوت دریای بیکران ظرافت‌ها و زیبایی‌های ظاهری و باطنی‌اش کرده است؛ بی‌تردید آنان که جرعه‌ای گوارا از این دریای معرفت نوشیده‌اند و در طریق قرآن و معارف اهل بین عصمت و طهارت (ع) پیشگام شده‌اند درخور اکرام و احترام بسیارند. خداوند را شاکریم که شاهد توفیق شما در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و کسب رتبه دوم  در بخش آوایی رشته ترجمه خوانی هستیم. ضمن تبریک کسب این موفقیت توفیق خدمت به ساحت قدسی قرآن کریم و اهل‌بیت (ع) را برایشان مسألت می‌نماییم.

دکتر رشید حیدری مقدم، رئیس ستاد اجرایی جشنواره 
دکتر سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی

خبر: شهره بیات

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#